Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Lina Static 10,5 mm Tendon czarna WYPRZEDAŻ KOŃCÓWEK 4,8 mb

Producent: Tendon
  • 20,88
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 600zł.

Lina Static 10,5 mm Tendon czarna WYPRZEDAŻ KOŃCÓWEK 4,8 mb

Tendon

Wyprzedaż końcówek lin. Liny mamy po jednej sztuce w opisanym rozmiarze: Prosimy nie klikać kilku sztuk!

Wysokiej jakości lina statyczna o niskiej rozciągliwości i dużej wytrzymałości na zrywanie. Lina statyczna 10,5 mm jest przeznaczona do prac na wysokości w systemach dostępu linowego i do zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości.
Jej parametry techniczne sprawiają że znajduje szerokie grono odbiorców, zarówno wśród pracowników wysokościowych, arborystów jak i ratowników.

Średnica (mm): 10,5 Waga (g/m): 72 Min. ilość odpadnięć: 20 Masa zewnętrznego oplotu (%): 36 Posuw oplotu (mm): 3 Wydłużenie 50-150kg (%): 3,4 Skurczenie (%): 1,9 Wytrzymałość na rozciąganie (kN): 32 Min. wytrzymałość na rozciąganie na węzłach (kN): min 18 Użyty materiał: PA Typ: A Impregnacja: standard EN 1891 CE 1019 UIAA Kolor – czarny

Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy zakończenia liny z sygnaturą – taką usługę można dokupić tutaj.
Umożliwia ona identyfikację liny w magazynie lub na terenie budowy przez jednostki BHP. Zakończenie wykonujemy sprawdzając wszystkie wymagane przepisami parametry liny, a tabliczkę informacyjną umieszczamy w osłonie PCV, która zapewnia trwałość oznaczenia. Oznaczenie takie jest wymagane przepisami i niezbędne przy okresowej kontroli sprzętu. 

Parametry

Typ: statyczna

Średnica(mm): 10.5

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.