Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Ochronniki słuchu Peltor Optime I

Producent: Peltor
  • 65,00 zł 59,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 600zł*.

Ochronniki słuchu Peltor Optime I

Peltor

 

Ochronniki słuchu Peltor Optime I

 

Dedykowane ochronniki słuchu do Kasku roboczego Alveo Vent oraz Alveo Best.


Ochronniki Optime I, które cechuje ich lekkość, zapewniają uniwersalną ochronę. Pomimo niewielkiego ciężaru zapewniają najlepszą możliwą ochronę.

Udało się nam połączyć małe gabaryty z dużą głębokością wewnętrzną. Umożliwia to łatwe łączenie z innymi urządzeniami i zapewnia wygodne dopasowanie do uszu.

Ochronniki Optime I są naturalnym wyborem dla osób potrzebujących pełnego zabezpieczenia zarówno na krótki, jak i na długi okres.

Szerokie, wygodne pierścienie uszczelniające są wypełnione unikalnym połączeniem płynu i gąbki, co umożliwia optymalne dopasowanie i niewielki nacisk, zapewniając maksymalną wygodę nawet w czasie długotrwałego użytkowania.

Idealne do zastosowania w otoczeniu o umiarkowanym natężeniu dźwięku, takim jak warsztat, sklep metalowy lub drukarnia, ale również na otwartej przestrzeni, na przykład podczas koszenia trawnika lub zajmowania się swoim hobby.


Współczynniki tłumienia:
RNR* 87-98dB
Hałas przekracza próg bezpieczeństwa — koniecznejest używanie ochronników słuchu. Idealne w przypadkudźwięków o wysokich częstotliwościach.

 

peltor

 


Firma Peltor jest czołowym producentem urządzeń komunikacyjnych oraz sprzętu ochrony głowy i twarzy na świecie. Ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu ochronników słuchu stawia nas na czele pod względem bezpieczeństwa, wygody i estetyki.


Wiele z naszych innowacji wynika z uwag przekazanych nam przez użytkowników. Ich doświadczenie i nasza wiedza stanowią idealne połączenie umożliwiające stworzenie bezpiecznego i efektywnego środowiska pracy. Obecnie poszerzamy zakres oferowanych przez nas produktów o okulary ochronne. Rodzina produktów ochronnych firmy Peltor obejmuje również kaski i osłony twarzy.


Będącą częścią międzynarodowej grupy Aearo, firma Peltor ma dostęp do wyników najnowszych badań. Naszymi klientami są profesjonaliści w różnych dziedzinach, takich jak przemysł, wojsko, lotnictwo, leśnictwo, rolnictwo i sporty motorowe. Naszym celem jest przedstawienie kompletnych rozwiązań ochronnych dopasowanych do specyficznych wymagań oraz warunków pracy każdego z nich. Skupiając się na funkcjonalności i konstrukcji, tworzymy zaawansowane i wygodne produkty ochronne i komunikacyjne, których używanie jest przyjemnością. Nasze produkty mają na celu nie tylko ochronę, ale również zapewnienie komunikacji pomiędzy pracownikami. Produkty firmy Peltor są optymalnym rozwiązaniem uznanym przez profesjonalistów.

Parametry

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.