Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Impregnowana Lina statyczna LUPA 11 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ 10 mb

Producent: Kaya Safety
  • 47,50
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 249zł paczkomatem oraz 549zł kurierem DPD.

Impregnowana Lina statyczna LUPA 11 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ 10 mb

Kaya Safety

LUPA 11 mm firmy Kaya Safety to lina statyczna przeznaczona specjalnie do prac związanych z dostępem linowym, prac na wysokości oraz ratownictwa. Zaskakująco idealne parametry to wynik doświadczenia inżynierów Kaya Safety, producent lin i sprzętu ochrony osobistej ze światowej czołówki.

LUPA 11 mm została wyprodukowana z doskonałej jakości poliamidu S/Z Twist. Właśnie ten materiał sprawia, że lina jest nie tylko wytrzymała ale również odporna na odkształcanie. Równocześnie nie jest to osiągnięte kosztem sprężystości: LUPA 11 mm jest miękka i przyjemna w dotyku. Lina została stworzona przy wykorzystaniu technologii zaplatania CNC. Dzięki temu nie straszne jej uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie słoneczne, zabrudzenia czy zapylenia. LUPA 11 mm jest także w pełni impregnowana przez co nie absorbuje wody, a jej żywotność w stosunku do konkurencyjnych produktów została znacznie wydłużona. Wewnątrz rdzenia znajduje się specjalna taśma z informacją o typie, wytrzymałości, roku produkcji etc., która znacznie ułatwia kontrolę sprzętu. Średnica 11 mm sprawia, że lina bardzo dobrze pracuje z większością przyrządów zjazdowych, bloczkami oraz przyrządami zaciskowymi, jednocześnie stwarzając możliwość pracy z największymi obciążeniami. Przyjemnym szczegółem pozostaje klarowna kolorystyka liny umożliwiająca odróżnienie jej od innych: biały oplot i żółto-czarne paski dzięki, którym łatwo rozróżnimy średnicę (4 paski – 11 mm).

LUPA 11 mm jest dopracowanym w szczegółach produktem dedykowanym do prowadzenia wszelkiego typu prac związanych z dostępem linowym. Była testowana przez wojskowe ośrodki szkoleniowe, straż pożarną oraz inne służby mundurowe. W każdym z testów zyskała pozytywną ocenę i została uznana za sprzęt całkowicie zgodny ze specyfikacją i bardzo wszechstronny w zastosowaniu. Siła zrywająca na poziomie 32 kN, waga zaledwie 78 g/1 m to tylko techniczne uzupełnienie informacji o produkcie, który mówi sam za siebie.

Lina LUPA 11 mm firmy Kaya Safety jest zgodna z normą EN 1891 Typ A.

Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy zakończenia liny z sygnaturą – taką usługę można dokupić tutaj .
Umożliwia ona identyfikację liny w magazynie lub na terenie budowy przez jednostki BHP. Zakończenie wykonujemy sprawdzając wszystkie wymagane przepisami parametry liny, a tabliczkę informacyjną umieszczamy w osłonie PCV, która zapewnia trwałość oznaczenia. Oznaczenie takie jest wymagane przepisami i niezbędne przy okresowej kontroli sprzętu.

Parametry

Typ: statyczna

Średnica(mm): 11

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.