Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Mobilna poręczówka MHL Series 20 Kaya Safety

Producent: Kaya Safety
  • 1399,00 zł 739,00
  • Produkt na zamówienie - prosimy o kontakt w celu ustalenia czasu realizacji.
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Mobilna poręczówka MHL Series 20 Kaya Safety

Kaya Safety

MHL Series 20 firmy Kaya Safety to kompletny zestaw umożliwiający stworzenie mobilnej liny poręczowej do ochrony przed upadkiem z wysokości. MHL Series 20 składa się ze specjalnej taśmy, absorbera, napinacza oraz integralnych karabinków, a całość schowana jest do praktycznej torby będącej nierozłączną częścią zestawu. Poręczówkę docenią przede wszystkim pracownicy wysokościowi oraz technicy dostępu linowego poszukujący szybkiego w montażu rozwiązania do ochrony kilku użytkowników naraz.

MHL Series 20 została oparta o wytrzymałą taśmę poliestrową o szerokości 50 mm. Na jednym z jej końców umieszczono karabinek aluminiowy K-5/2A z krętlikiem, na drugim karabinek stalowy K-2/3ACP wraz z absorberem energii. Długość poręczówki możemy łatwo regulować w zakresie 4-20 metrów za pomocą specjalnego napinacza. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie jej niemal do każdej sytuacji z jaką się spotkamy. Poręczówka musi być instalowana przez osoby posiadające stosowne kwalifikacje. W zestawie znajdziemy pięć wygodnych, wyposażonych w stalowe D-ringi taśm stanowiskowych F7 oraz trzy karabinki K-14/3A. Elementy te pozwalają na skuteczny i bezpieczny montaż poręczówki na dachach, konstrukcjach stalowych, kratownicach etc. Każda sytuacja jest inna, nie istnieje zatem jeden schemat działania, a sama MHL Series 20 jest przy tym narzędziem bardzo wszechstronnym.

MHL Series 20 pozwala na ochronę do trzech pracowników jednocześnie. Na taśmie znajdziemy trzy stalowe kolucha przeznaczone do wpinania się pracowników. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć zużycie taśmy poręczowej w wyniku tarcia podczas poruszania się. Użytkownicy poręczówki muszą pracować w stosownych uprzężach (EN 361, EN 358, EN 813) i asekurować się za pomocą lonży z absorberem i hakami (EN 355, EN 362). Sama MHL Series 20 stanowi wygodny i bezpieczny patent, znacznie ułatwiający przemieszczanie się wzdłuż asekuracji, pozwalając na znacznie wygodniejsza oraz szybszą pracę.

Zestaw MHL Series 20 Kaya Safety jest skompletowany w praktycznej, wytrzymałej torbie z paskiem na ramię. Poręczówka jest wszyta na stałe, dzięki czemu nie zdekompletujemy jej przypadkowo przepakowując swój ekwipunek.

Certyfikaty: EN 795:2012 Type C, CEN/TS 16415:2013 Type C

Ilość osób mogących pracować jednocześnie: 3

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości

Materiał: aluminium, stal, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

-10zł

Rabatu
na zakupy

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz jednorazowy kod rabatowy -10zł
na zakupy powyżej 99zł.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.