Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd zaciskowy RINGO Skylotec

Producent: Skylotec
  • 234,90 zł 211,41
  • Na zamówienie

    Sklep stacjonarny: Brak
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd zaciskowy RINGO Skylotec

Skylotec

RINGO firmy Skylotec to unikalny przyrząd zaciskowy przeznaczony przede wszystkim do wykorzystywania w układach transportowych, a także do podchodzenia po linie we współpracy z przyrządem zjazdowym i płanietą. RINGO, dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala na pewny chwyt na linie, co znacząco obniża ilość siły którą musimy włożyć do wykonania określonej operacji. Przyrząd docenią szczególnie technicy dostępu linowego, pracownicy wysokościowi i arboryści.

RINGO ma postać kompaktowej, profilowanej rękojeści wykonanej ze stali nierdzewnej. Przyrząd został zaprojektowany tak, że jego zakładanie przypomina nakładanie kastetu, a element dla konstrukcji kluczowy znajduje się po wewnętrznej stronie dłoni. Właśnie tam zlokalizowano prowadnicę z ukośnymi ząbkami, analogicznymi do tych które spotykamy w standardowych przyrządach zaciskowych. Idea RINGO sprowadza się do tego, że wybierając linę podczas wyciągania ładunków za pomocą układów z bloczkami nie tracimy siły w związku ze ślizganiem się naszych rękawic po oplocie. Rozwiązanie sprawdza się także wówczas gdy podchodzimy do góry systemem przyrząd zjazdowy plus ręczny przyrząd zaciskowy. Ząbki RINGO zostały zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalną wydajność, a jednocześnie nie niszczyć liny. Przyrząd stanowi doskonałe uzupełnienie ekwipunku podczas prac na wysokości, działań z zakresu technik dostępu linowego, a także w arborystyce.

Współpraca z linami o średnicy: 8 – 13 mm

Parametry

Zastosowanie: speleologia, prace na wysokości, arborystyka

Materiał: stal nierdzewna, stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij