Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża na via ferrate Cable Kit Lite 6.0 Edelrid

Producent: Edelrid
  • 599,00 zł 479,00 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 479,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża na via ferrate Cable Kit Lite 6.0 Edelrid

Edelrid

Cable Kit Lite 6.0 firmy Edelrid to lekka i szalenie ergonomiczna lonża na via ferraty. Cable Kit Lite 6.0 cechuje dopracowana z niemiecką precyzją konstrukcja, oparta o starannie wykonane, funkcjonalne elementy. Lonża doskonale sprawdzi się podczas pokonywania via ferrat w różnych zakątkach świata, a także w parkach linowych.

Via Ferraty to robiący obecnie prawdziwą furorę, sposób na aktywne spędzanie czasu zapewniające sporą dawkę wrażeń. Skompletowanie sprzętu do pokonywania “dróg żelaza” nie jest trudnym zadaniem, należy jednak pamiętać o tym by spełniał on odpowiednie normy i był dostosowany do warunków fizycznych użytkownika.

Cable Kit Lite 6.0 to szereg przemyślanych rozwiązań, które sprawiają, że jest to jedna z wygodniejszych lonży ferratowych na rynku. Tradycyjnie zszywany absorber został uformowany w niewielki gabarytowo pakiet, ukryty w pokrowcu chroniącym przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Ten newralgiczny element lonży możemy w bardzo łatwy sposób skontrolować przed każdorazowym użyciem, podnosząc poziom naszego bezpieczeństwa.

Ramiona lonży wykonane zostały z elastycznej taśmy rurowej i umożliwiają wygodne rozciąganie podczas przepinania. Ułatwia to znacznie poruszanie się podczas pokonywania szczególnie trudnych miejsc na ferratach. Jednocześnie, nieużywane ramiona znacznie się kompresują, dzięki czemu nie przeszkadzają wówczas, gdy poruszamy się z lonżą wpiętą tylko w uprząż. Kolorystyczne rozróżnienie taśm ogranicza ryzyko ich splątania podczas manipulacji sprzętowych i pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas użytkowania. Pomiędzy ramionami zlokalizowano specjalną pętelkę do wpinania karabinka przeznaczonego do autoasekuracji podczas odpoczynku.

Każde z ramion Cable Kit Lite 6.0 zostało zakończone lekkim, automatycznym karabinkiem Robust Triton. Dzięki nim lonża jest bardzo przyjazna w użytkowaniu, a przepinanie możliwe nawet w grubych rękawicach. Karabinki doskonale leżą w dłoni, a automatyczny zamek wyklucza ryzyko przypadkowego wypięcia protekcji.

Lonża Cable Kit Lite 6.0 Edelrid, dzięki specjalnej konstrukcji absorbera energii może być użytkowana przez osoby o wadze od 40 do 120 kg.

Cechy lonży na via ferraty Cable Kit Lite 6.0 Edelrid:
-bardzo lekki i kompaktowy absorber energii
-elastyczne ramiona dopasowujące się do odległości między użytkownikiem a linią wpięcia
-lekkie automatyczne karabinki Robust Triton

Waga: *481 g*g
Certyfikaty: EN 12275 EN 958

Parametry

Zastosowanie: via ferrata, park linowy

Materiał: aluminium, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij