Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek AM'D AMD Triact Lock Petzl złoty

Producent: Petzl
  • 99,00 zł 85,25
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek AM'D AMD Triact Lock Petzl złoty

Petzl

AMD Triact Lock złoty firmy Petzl to karabinek do wspinaczki z zamkiem automatycznym, oparty o nowatorski profil H. AMD Triact Lock doskonale sprawdza się we współpracy z różnego typu przyrządami zjazdowymi, zaciskowymi oraz lonżami. Karabinek docenią wspinacze, technicy dostępu linowego, pracownicy wysokościowi, arboryści, a także ratownicy.

AMD Triact Lock został oparty o aluminiowy, D-kształtny profil, który obok dużej wytrzymałości pozwala na wygodne manipulacje sprzętowe. Nowatorski przekrój H pozwolił na znaczące zredukowanie wagi karabinka i wydajnie chroni ekwipunek tekstylny przed zużyciem, dzięki czemu nasze liny oraz taśmy posłużą nam przez długi czas. Kształt karabinka umożliwia wpięcie poprzeczki Captiv, która pozwala na utrzymanie osi podłużnej w kierunku obciążenia i ogranicza ryzyko przypadkowego, niekorzystnego obrócenia korpusu. Z tego powodu AMD świetnie sprawdza się we współpracy z przyrządami zjazdowymi, lonżami oraz przyrządami zaciskowymi. Karabinek został zaopatrzony w bezpieczny i łatwy w użytkowaniu zamek automatyczny typu Triact Lock. Wystarczy unieść i przekręcić zawleczkę, a następnie otworzyć ramię i voila! Po zwolnieniu blokady zamek automatycznie zatrzaśnie się: z tego względu konstrukcja okazuje się bardzo praktyczna podczas wspinaczki na via ferratach. Nakrętka została zaopatrzona w bogatą perforację, dzięki czemu bez trudu obsłużymy ją za pomocą mokrych bądź brudnych dłoni. Zamek wzbogaca także system Keylock. Ramię karabinka, pozbawione ząbka nie ma tendencji do przypadkowego zahaczania o elementy naszego ekwipunku takie jak taśmy czy szpejarki. Wiąże się to z dodatkowym wzrostem bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Waga: 75 g
Wytrzymałość: 27 / 8 / 8 kN
Prześwit: 25 mm
Certyfikaty: CE EN 362

Parametry

Materiał: aluminium

Zamek: potrójny

Zastosowanie: wspinaczka, via ferrata, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wytrzymałość: 27 kN

Prześwit: 25mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij