Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek OK Screw Lock Petzl

Producent: Petzl
  • 75,00 zł 61,73
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek OK Screw Lock Petzl

Petzl

OK Screw-Lock firmy Petzl to owalny aluminiowy karabinek z tradycyjnie zakręcanym zamkiem. OK Screw-Lock doskonale sprawdza we współpracy z różnego typu bloczkami podczas konstruowania układów do wyciągania i opuszczania ładunków, a także jako element systemów asekuracyjnych. Karabinek docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, arboryści i ratownicy.

OK Screw-Lock został wykonany z odpornych na zużycie, wysokiej jakości stopów lekkich. Korpus uformowano w oparciu o nowatorski profil H, dzięki czemu konstrukcję cechuje znikoma waga i duża wytrzymałość. Karabinek zaopatrzono w wygodny, klasycznie zakręcany zamek typu Screw-Lock. Bogato perforowana nakrętka pozwala na jego obsługę w rękawiczkach, a także za pomocą mokrych bądź brudnych dłoni. Ponadto zamek pozbawiono ząbka (Keylock), dzięki czemu nie mam on tendencji do zahaczania o taśmy, liny, szpejarki i inne elementy ekwipunku.

OK Screw-Lock szczególnie dobrze sprawdza się we współpracy z bloczkami. Znaczna ich część wymaga współpracy z karabinkami o owalnych przekroju. OK Screw-Lock nie dość, że umożliwia łatwe wpinanie i ustawienie w odpowiedniej (najbardziej wytrzymałej) osi, to może być dodatkowo stabilizowany za pomocą pierścieni Tanga. Karabinek sprawdza się również jako element systemów asekuracji oraz stanowisk.

Wytrzymałość: 25/8/7 kN

Prześwit: 22 mm

Waga: 70 g

Certyfikaty: CE EN 12275

Parametry

Materiał: aluminium

Zamek: zakręcany

Zastosowanie: wspinaczka, via ferrata, speleologia, prace na wysokości, ratownictwo

Wytrzymałość: 25 kN

Prześwit: 22mm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij