Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Plakietka Coeur stalowa 10mm Petzl

Producent: Petzl
  • 6,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Plakietka Coeur stalowa 10mm Petzl

Petzl

Coeur 10 mm to stalowa plakietka, przeznaczona do budowy punktów asekuracyjnych i stanowiskowych. Coeur 10 mm w połączeniu z dedykowaną kotwą stanowi skuteczne narzędzie do tworzenia stałych systemów protekcji w skałkach, jaskiniach, konstrukcjach przemysłowych, a także na sztucznych ściankach. Montaż stałych punktów asekuracyjnych wymaga odpowiedniej wiedzy i szkolenia ekiperskiego.

Coeur 10 mm stanowi szczególnie dobre rozwiązanie do budowania stałej lub czasowej protekcji w środowiskach niekorozyjnych. Plakietka została zaopatrzona w duży otwór ułatwiający wpinanie karabinków. Jego brzegi cechuje zwiększona grubość i zaokrąglony profil. Dzięki temu zminimalizowano ryzyko powstania uszkodzeń korpusów wpinanych karabinków, nawet wówczas gdy działają na nie znaczne siły. Od spodu plakietka została wyposażona w specjalne występy, które ograniczają ryzyko jej obracania się. Dzięki temu po poprawnym osadzeniu, stanowi ona trwały i skuteczny środek do asekuracji podczas wspinaczki i pracy.

Plakietka jest przeznaczona do współpracy z ktowami 10 mm.
Materiał: stal
Certyfikat: EN 795 A1, EN 959
Waga: 60 g

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, speleologia, prace na wysokości

Materiał: stal

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    Krzysztof, W dniu: 12.09.2019

    Bardzo szybko i sprawnie.

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij