Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Przyrząd zaciskowy małpa Quick Roll Climbing Technology lewy

Producent: Climbing Technology
  • 399,00 zł 298,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 600zł* (DPD-przelew).

Przyrząd zaciskowy małpa Quick Roll Climbing Technology lewy

Climbing Technology

Quick Roll firmy Climbing Technology to wyjątkowy przyrząd zaciskowy przeznaczony do podchodzenia na linie, zaopatrzony w bloczek ułatwiający i przyspieszający poruszanie się w górę. Quick Roll jest rozwinięciem technologicznym przyrządu Quick-Up: zachował innowacyjny system zwalniania liny, który sprawia, że ząbki urządzenia nie uszkadzają jej oplotu, a dzięki rolce na łożyskach “małpowanie” będzie prostsze i mniej męczące niż kiedykolwiek wcześniej. Przyrząd doskonale spisze się podczas prac z zakresu technik dostępu linowego, w arborystyce, a także podczas wspinaczki wielkościanowej.

Korpus małpy został wykonany z odpornych na uszkodzenia stopów lekkich, dzięki czemu jest zarazem lekki i wytrzymały. Ergonomiczny profil i gumowa okładzina rączki sprawiaja, że Quick Roll Climbing Technology jest jednym z wygodniejszych przyrządów w swojej klasie. Przyrząd zachwyca nadzwyczaj kulturalną pracą krzywki i spustu znaną z modelu Quick Up. Pozwala ona jednym płynnym ruchem odciągnąć zacisk i uwolnić linę, bez ryzyka uszkodzenia jej oplotu. Korpus na wysokości zacisku z ząbkami zaopatrzono w duże otwory ułatwiające odprowadzanie ewentualnych zabrudzeń. Mechanizm przyrządu został w całości wykonany ze stopów lekkich, dzięki czemu w razie potrzeby możemy czyścić go za pomocą rozcieńczalników.

Quick Roll na tle produktów konkurencji wyróżnia przede wszystkim integralny bloczek. Został on zaprojektowany specjalnie do wpinania strzemion, dzięki czemu w połączeniu z automatycznymi przyrządami zjazdowymi lub przyrządami zaciskowymi pozwala na wydajne i łatwe podchodzenie po linie. Radykalne zmniejszenie tarcia sprawia, że możemy pokonywać kolejne metry praktycznie w ogóle się nie męcząc.

Bloczek jest przeznaczony wyłącznie do podchodzenia po linie! Nie może być wykorzystywany do transportu ludzi lub ładunków.

Przyrząd w wersji lewej.

Zakres średnic liny: 8-13 mm (EN 567), 10-13 mm – 100 kg (EN 12841)
Waga: 261 g
Wymiary: 190 × 90

Certyfikaty:
EN 567:2013 (8-13 mm)
EN 12841:2006-B (10-13 mm) | 140kg
CE 0333
UIAA

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, arborystyka

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.