Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Wyposażenie

Niezależnie od tego jaki jest charakter wykonywanych prac wysokościowych, każdy pracownik powinien być zaopatrzony w odpowiedni sprzęt do prac wysokościowych. Wyposażenie do prac wysokościowych będzie się różnić w zależności od specyfiki pracy - inne będą potrzeby arborysty, pracownika alpinistycznego, a jeszcze inne ratownika wysokościowego. Czytaj więcej
Wyposażenie pracownika wysokościowego powinno być jednak odporne na trudne warunki pracy, posiadać odpowiednie atesty, spełniać wyśrubowane wymagania bezwzględnego bezpieczeństwa, a jednocześnie być komfortowe i przyjazne w użytkowaniu. W sklepie Alpintech znajdziecie, poza linami i uprzężami, pełne wyposażenie do prac wysokościowych. Są to między innymi wytrzymałe i wygodne kaski chroniące głowę w razie wypadku czy przed spadającymi elementami, ochronniki słuchu, niezbędne przy pracy w hałasie, wyposażenie chroniące wzrok, takie jak osłony siatkowe czy osłony do kasków. Znajdziecie u nas również wszystkie elementy wyposażenia niezbędne do zakładania stanowisk, takie jak karabinki, elementy łączące czy bloczki, umożliwiające transport elementów. Do sprawnego poruszania się na linach niezbędne będą przyrządy zjazdowe i przyrządy zaciskowe. Wygodę pracy i bezpieczeństwo zapewnią przyrządy autoasekuracyjne, absorbery pochłaniające energię w wypadku odpadnięcia, lonże, ławki do wygodnych, długotrwałych prac na wysokościach zmniejszające ryzyko szoku związanego z zawieszeniem. Pracę ułatwią także wygodne rękawice, specjalistyczne noże, worki i torby do transportu sprzętu, a także oświetlenie przystosowane do pracy nawet w ciężkich warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Alpintech.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Płeć
Wytrzymałość
Zamek
Długość
Regulacja
Prześwit
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij