Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Autoasekuracja

Praca na wysokościach jest jedną z najbardziej niebezpiecznych - pracownicy narażeni sa na trudne warunki, zmiany pogody, pracę ze skomplikowanym wyposażeniem, a wszystko to na wysokościach często zagrażających życiu. O bezpieczeństwie pracownika wysokościowego często decydują umiejętności oraz jakość i dobór używanego przez niego sprzętu. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia pracownika wysokościowego jest przyrząd do autoasekuracji. Czytaj więcej
Autoasekuracja to konieczny aspekt bezpieczeństwa każdego pracownika wysokościowego. Przyrządy asekuracyjne oferowane przez sklep Alpintech.pl posiadają wymagane atesty i stworzone zostały z myślą o pracy w trudnych warunkach pracy wysokościowej. Przyrządy do autoasekuracji w pracach wysokościowych ograniczają zużycie liny biorąc pod uwagę częstość wykorzystania. Podążają za użytkownikiem w górę i w dół, a niektóre również w płaszczyznach ukośnych, umożliwiając obsługę bez użycia rąk. Łatwe blokowanie się w przypadku upadku gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo nawet w przypadku odpadnięcia ze znacznej wysokości. W przypadku wystąpienia takiego ryzyka można wybrać bardziej zaawansowany przyrząd autoasekuracyjny, jakim jest wózek do systemu asekuracji szynowej, którego budowa uniemożliwia zatrzymanie się pracownika po upadku w pozycji do góry nogami - pomaga to jeszcze lepiej chronić życie i zdrowie. Nawet małe, poręczne przyrządy zaciskowe do autoasekuracji takie jak Rocker Skylotec zapewniają bezpieczeństwo, są łatwe w konserwacji i bardzo żywotne. Ich wymiary są niewielkie, co sprawia, że przyrządy autoasekuracyjne są poręczne. Zaprojektowane z myślą o pracownikach wysokościowych, przyrządy do autoasekuracji są lekkie, wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Ich umiejętne wykorzystanie gwarantuje bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziecie przyrządy takich producentów jak Petzl, Beal, Singing Rock, Soll, Camp, Climbing Technology, Skylotec i Kaya Safety.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij