Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Elementy łączące

Każdy pracownik wysokościowy posiada na swoim wyposażeniu duże ilości sprzętu, które umożliwiają mu dostanie się w trudnodostępne miejsca pracy. Oprócz popularnych i często wykorzystywanych karabinków niezbędne są również elementy łączące do prac wysokościowych. Czytaj więcej
W ofercie sklepu Alpintech znajdziecie takie elementy łączące jak płytka stanowiskowa, statyw, krętlik, poprzeczka i inne. Krętlik najczęściej składa się z dwóch elementów połączonych krótką osią, która umożliwia im rotację względem siebie. Poprawne jego zastosowanie uniemożliwia skręcanie się lonży, liny czy przewodów, umożliwiając im swobodne obracanie się. Umożliwia również obracanie się doczepionych do nich rzeczy. Wysokiej jakości łożyska kulkowe, często wodoszczelne, stosowane w oferowanych przez nas krętlikach, sprawiają, że cechuje je wysoka niezawodność i znakomite parametry. Niewielkiej wielkości krętlik do prac wysokościowych pozwala zmniejszyć objętość i ciężar stosowanego systemu. Dostępne płytki stanowiskowe o wysokiej wytrzymałości i ergonomicznej budowie pozwalają tworzyć stanowiska asekuracyjne, systemy do podciągania/opuszczania ładunku i do transportu go w poziomie. Ich wszechstronność jest niesamowita. Płytka stanowiskowa to bardzo uniwersalny element, w zależności od ilości otworów pozwalający zbudować proste lub bardzo skomplikowane układy. Lekkie, mocne i atestowane płytki stanowiskowe w rękach kompetentnego technika linowego będą stanowiły element wyposażenia o dużym potencjale. W naszej ofercie znajdziecie również płytki stanowiskowe umożliwiające pozycjonowanie w trzech wymiarach. Kolejnymi specjalistycznymi i praktycznymi elementami wyposażenia jakie znajdziecie w naszej ofercie są statywy. Te praktyczne i funkcjonalne w wielu sytuacjach urządzenia znajdują zastosowanie jako punkt stanowiskowy. Statyw do prac wysokościowych powinien być stabilny, wytrzymały i solidny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Alpintech obejmującą szeroki wybór elementów łączących w pracach wysokościowych.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij