Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Petzl

logo petzle
Firma Petzl to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek produkujących sprzęt wspinaczkowy, sprzęt do technik dostępu linowego, prac na wysokości, ratownictwa oraz arborystyki. Początki przedsiębiorstwa sięgają lat 30 ubiegłego wieku, kiedy Fernand Petzl, entuzjasta eksploracji jaskiń, postanowił ze swojej pasji uczynić sposób na życie. Czytaj więcej
W siedzibie firmy Petzl istniejącej nieprzerwanie od 1975 roku we francuskim Crolles stale tworzy się i udoskonala najwyższej jakości, najbardziej ergonomiczny ekwipunek turystyczny, przemysłowy i ratowniczy. Każdy pasjonat wspinaczki zna niezrównany przyrząd zaciskowy Shunt czy Tibloc, przyrząd zjazdowy Reverso czy GriGri. Każdy technik dostępu linowego jest pod wrażeniem wygody przyrządów ID i Rig, a przyrządy ASAP i ASAP Lock należą do najchętniej wybieranych urządzeń autoasekuracyjnych. Firma Petzl słynie z niesamowicie funkcjonalnych i doskonałych jakościowo raków, czekanów, uprzęży, karabinków, bloczków, przyrządów zaciskowych, krętlików, lonży, płytek stanowiskowych, kotew, a nawet worków sprzętowych. Bez względu na końcowe przeznaczenie i środowisko pracy na sprzęcie firmy Petzl można polegać całkowicie. Nie bez przyczyny mottem przedsiębiorstwa jest „access the inaccessible”!
Wyświetl:
Opcje zakupu
Flaga
Producent
Zastosowanie
Typ
Materiał
Zapięcie Raków
Płeć
Wytrzymałość
Zamek
Ilość zębów
Klamry
Moc
Zasilanie
Wodoodporność
Dodatkowe światło
Długość
Regulacja
Rodzaj
Prześwit
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij