Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Liny

Lina do wspinania to najważniejszy i absolutnie niezbędny fragment wyposażenia dla wspinaczy, pracowników wysokościowych, speleologów i ratowników. To od jej wytrzymałości, stanu i odpowiedniego wyboru zależy bezpieczeństwo, a często również osiągnięcie sukcesu. Czytaj więcej
Sklep Alpintech dokłada wszelkich starań, aby liny wspinaczkowe, które oferujemy, były najwyższej jakości i aby każdy mógł znaleźć u nas linę dla siebie. Jednym z najpopularniejszych wyborów jest lina dynamiczna, czyli lina alpinistyczna, niezbędna we wspinaczce. Jej konstrukcja umożliwia absorbowanie energii w przypadku odpadnięcia, co sprawia, że jest ono łagodniejsze i bezpieczniejsze. Oferujemy liny dynamiczne pojedyncze, podwójne i bliźniacze, dla osób początkujących i profesjonalistów. Lina statyczna jest kolejnym produktem, który oferujemy. Liny statyczne cechuje mała podatność na rozciąganie po naprężeniu, przez co nie nadają się one do wspinaczki, ale znajdują wiele innych zastosowań. Są one bardzo wytrzymałe, nadają się do zjazdów i do wygodnego podchodzenia, co sprawia, że są idealnymi linami do speleo. Używa się ich również w przypadku prac na wysokościach oraz w pracach budowlanych. Znajdują swoje zastosowanie także w ratownictwie i arborystyce, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka wytrzymałość i bezpieczeństwo. Znajdziecie u nas również repy, taśmy i pętle, a także torby na linę, aby móc wygodnie transportować ze sobą liny na miejsce wspinaczki czy pracy. Szeroki wybór kolorów, metrażu, typów i materiałów sprawia, że dostępne u nas liny wspinaczkowe zadowolą każdego. W naszej ofercie znajduje się również lina na metry. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Regulacja
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij