Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Literatura

"Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała". Niezależnie od tego, czy chodzi o wspinaczkę, o speleologię, pracę na wysokościach czy turystykę, wiedza jest absolutną podstawą, od której powinniśmy zacząć. Czytaj więcej
Literatura dostępna w sklepie Alpintech pozwoli wam poszerzyć swoje horyzont, poznać nowe techniki, nowe perspektywy i nieodkryte jeszcze drogi. Zapoznajcie się z wywiadami i opowieściami osób, które w górach i skałach spędziły całe życie, lub przewędrowały setki szlaków. Skorzystajcie z wiedzy, jaką oferuje fachowa literatura wspinaczkowa, a przekonacie się, że żadna droga nie będzie dla was zbyt trudna. Znajdziecie u nas również przewodniki, które przygotują was na każdą wyprawę. Szczególnie polecamy popularne topo, czyli przewodnik wspinaczkowy, dzięki którym zidentyfikujecie rejon, w którym się znajdujecie, skałę, na którą chcecie się wspiąć i drogę wspinaczkową, którą sobie upatrzycie. W każdym sporcie, oprócz przygotowania fizycznego, liczy się również psychika, sięgnijcie więc po poradniki wspinaczkowe, które pozwolą wam trenować także umysł - jest to doskonałe uzupełnienie klasycznego treningu ciała. A jeżeli czujecie, że uzupełnienia wymaga wasza wiedza techniczna, to w ofercie sklepu Alpintech znajdziecie książki o teorii i praktyce technik wspinaczkowych i linowych, z których dowiecie się wszystkiego, co potrzebne. W sklepie Alpintech znajdziecie poradniki, reportaże i wspomnienia o tematyce górskiej, m.in. takich wydawnictw jak Wspinanie.pl czy GóryBooks. Zapraszamy do lektury!
Wyświetl:
Flaga
Producent
Literatura
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij