Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinki

Karabinki wspinaczkowe to niezbędne wyposażenie parku linowego. W parkach linowych spotykają się duzi i mali, kobiety i mężczyźni - wszyscy mogą dobrze się bawić w tym obiekcie sportowo-rekreacyjnym, w którym główną rozrywką jest pokonywanie torów przeszkód zawieszonych wysoko nad ziemią. Czytaj więcej
Najczęściej przeszkody rozpięte są między drzewami, ale zdarza się również, że są to słupy. Pokonanie tyrolek, drabinek, siatek, mostów i innych atrakcji wymaga od uczestników pewnej odwagi, a od organizatorów -doskonałego przygotowania. Jedną z kluczowych rzeczy zapewniającej bezpieczeństwo jest karabinek do parku linowego. Różnego rodzaju karabinki wykorzystywane są w parkach linowych - nasi goście najczęściej będą widywać karabinki przy lonżach, stosowane przez nich w autoasekuracji. Dla nich warto wybrać karabinki o łatwym, intuicyjnym zamykaniu, tak, aby nie mogli popełnić żadnego błędu podczas asekuracji. Należy pamiętać, że karabinki muszą obsługiwać również dzieci. Karabinki do budowy parku linowego muszą natomiast cechować się bardzo dużą wytrzymałością, odpornością na warunki atmosferyczne i solidnością. W naszej ofercie posiadamy karabinki do parku linowego aż od 13 producentów, w większości produkowanych kształtów i systemów zamykań. Znajdziecie u nas karabinki aluminiowe, karabinki stalowe, wykonane z materiałów syntetycznych oraz inne, o wytrzymałości aż do 50kN i prześwicie aż do 63 mm. Każdy właściciel parku linowego znajdzie u nas odpowiednie karabinki do parków linowych. Zapraszamy dozapoznania się z naszą ofertą.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Materiał
Wytrzymałość
Zamek
Prześwit
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożycz
sprzęt zimowy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij

-10zł

Rabatu
na zakupy

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz jednorazowy kod rabatowy -10zł
na zakupy powyżej 99zł.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.