Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Elementy łączące

Arborystyczne elementy łączące wykorzystywane są w trakcie specjalistycznych prac wysokościowych. Każdy arborysta, mając na uwadze dobro drzew, o które dba, wybiera elementy wyposażenia arborystycznego które pozwalają mu na efektywną, wygodną pracę, jednocześnie nie uszkadzając w żaden sposób roślin, z którymi pracuje. Czytaj więcej
Elementy łączące w arborystyce projektowane są w taki sposób, aby spełniać swoje funkcje jednocześnie nie wyrządzając żadnej szkody w trakcie pracy. W ofercie sklepu Alpintech znajdują się takie produkty jak taśma stanowiskowa czy pętla stanowiskowa. Umożliwiają one wygodne założenie stanowiska które, co ważne, zlikwidować można z ziemi.Tego typu elementy wyposażenia wykonane są z szerokich, wytrzymałych taśm, które ograniczają skręcanie i pozwalają łatwo przesuwać linę na wysokości stanowiska. Jednocześnie nie wpływają w żaden sposób negatywnie na pień drzewa. Zaprojektowane z myślą o arborystach dostępne są w różnych wersjach, m.in. zakończone małymi koluchami lub trójkątnym maillon rapidem. Zróżnicowana kolorystyka końcówek ułatwia ich identyfikację i rozróżnienie. W ofercie elementów łączących dla arborystów znajduje się też szeroki wybór płytek stanowiskowych o różnych kształtach i ilości otworów, co pozwala na stworzenie zróżnicowanych i wszechstronnych stanowisk. Zawsze tworzone są z dbałością o wagę, co ogranicza ciężar dźwiganego na miejsce pracy ekwipunku. Znajdziecie u nas również krętliki do arborystyki o łożyskach najwyższej jakości, zapewniające ergonomię pracy. Posiadamy produkty takich producentów jak Petzl, Kaya Safety, Protekt, Climbing Technology, DMM, Skylotec, Inter czy Rock Exotica.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Wytrzymałość
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij