Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przeglądy SOI

Kontrole SOI (Środków Ochrony Indywidualnej). Jesteśmy uprawnieni i w pełni kompetentni do wykonywania obowiązkowych kontroli okresowych i specjalnych oraz opiniowania sprzętu kategorii 2 i 3 zgodnie z Dyrektywą UE 89/686/EWG. Czytaj więcej
Legitymujemy się niezbędnymi certyfikatami. Jesteśmy jedynym podmiotem uprawnionym do inspekcji SOI w Polsce firmy Kaya Safety. Sprzęt oddawany do kontroli powinien być zaopatrzony w pełną historię użytkowania. W przypadku braku dokumentacji, inspekcja może zostać przeprowadzona warunkowo, na podstawie oświadczenia Klienta dotyczącego historii sprzętu ze szczególnym uwzględnieniem takich okoliczności jak data zakupu, czas pracy, ewentualne udary, ekspozycja na wysokie/niskie temperatury oraz kontaminacje chemiczne. Oświadczenie jest równoznaczne ze wzięciem odpowiedzialności za podanie faktycznego stanu ekwipunku.

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij