Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przewodniki

Poprawne przygotowanie się do wyprawy wspinaczkowej obejmuje nie tylko skompletowanie sprzętu i kondycję fizyczną. Równie ważna będzie gotowość i znajomość warunków, które zastaniemy. W końcu czy jest sens jechać w rejon wspinaczkowy, w którym nie znajdziemy żadnych dróg będących w zasięgu naszych możliwości? Czytaj więcej
Albo pokonamy długą trasę aby na miejscu rozczarować się zbyt łatwymi drogami, lub otoczeniem obleganym przez turystów? Sięgnijcie po przewodniki wspinaczkowe, aby nigdy nie spotkało was takie rozczarowanie. W profesjonalnie opracowanych przewodnikach najlepszych wydawnictw górskich znajdziecie informacje, których potrzebujecie, aby każda wyprawa okazała się sukcesem, a każdy wyjazd zakończył się satysfakcjonującym treningiem. W ofercie posiadamy topo Jury Północnej, topo Jury Południowej, topo Jury Środkowej. Dwie serie przewodników o wspólnym tytule"Jura" to owoc lat pracy Grzegorza Rettingera(Jura północna, Jura środkowa i Jura południowa). Paweł Haciski oznaczył natomiast swą serię numerami(Jura 1, Jura 2, Jura 3). W każdym z przewodników znajduje się kilkaset rysunków, map rejonów oraz wysokiej jakości zdjęć. Każdy z nich opisuje również tysiące dróg wspinaczkowych, które oznaczone są jeżeli chodzi o trudność i przyjemność wspinaczki. Przewodniki zawierają opisy dróg sportowych, tradowych, boulderowych, drytoolowych i często również opisy jaskiń. Są niezbędną pozycją w biblioteczce każdego wspinacza, który wybiera się w ten rejon. Zachęcamy również do zapoznania się z pozycją Brama Krakowska i Garb Tenczyński, która jest monograficznym przewodnikiem wspinaczkowym po okolicach Krakowa. W pełni kolorowy przewodnik ilustruje ponad sto pięknych, kolorowych zdjęć. Nie samą Jurą wspinacz żyje, dlatego znajdziecie u nas również przewodnik Góry Sokole Michała Kajcy. Kompleksowe opracowanie wspinania w Sokolikach. Zapraszamy!
Wyświetl:
Flaga
Producent
Literatura
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij