Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Rękawice

Pracownicy wysokościowi często narażeni są na drobne urazy i uszkodzenia skóry. Specyfika ich pracy wymaga zręcznego operowania dłońmi, czy to przy tworzeniu stanowisk, korzystaniu z narzędzi czy samym wykonywaniu obowiązków. W takich sytuacjach przydają się specjalistyczne rękawiczki do prac wysokościowych. Czytaj więcej
Każdy pracownik wysokościowy doceni zwiększony dzięki nim komfort pracy, przykładowo, rękawiczki dla arborysty ochronią dłonie przed szorstką korą czy drzazgami. Rękawice monterskie szczególnie przydadzą się w trakcie takich sytuacji jak asekuracja lub zjazd. Umożliwiają pewny chwyt, a budowa rękawiczek do prac wysokościowych sprawia, że można w nich wykonywać proste czynności i operować w nich narzędziami. Ochronią dłonie przed oparzeniami wynikającymi z tarcia o linę. Wybierając rękawiczki do prac wysokościowych zwróćmy uwagę na materiały, z których są wykonane - powinny być przyjazne dla naszych dłoni, wytrzymałe i zapewniające odpowiednią wentylację, chroniącą nasze dłonie przed spoceniem. Najlepsze rękawice do prac wysokościowych wyposażone będą w wygodne zapięcie, np. na rzepa, które umożliwi komfortową regulację i dostosowanie do szerokości nadgarstka. Sprawi to, że rękawice pewnie będą trzymały się naszej dłoni. Jeżeli w pracy często zajmujemy się precyzyjnym manipulowaniem przy dowolnych elementach warto wybrać rękawiczki bez palców - w ofercie posiadamy rękawiczki bez palców i rękawiczki, w których trzy palce są uwolnione. Taka budowa sprawia, że nawet trudne czynności manualne nie będą problemem. Wygodne rękawiczki do prac wysokościowych znacznie zwiększą komfort pracy każdego pracownika wysokościowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalistyczną ofertą.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Płeć
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij