Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinki

Karabinki do prac na wysokościach to specjalistyczny sprzęt, który stanowi niezbędny element wyposażenia każdego pracownika wysokościowego. Czytaj więcej
Karabinek do prac na wysokości powinien być wytrzymały, odporny na trudne warunki jakie mogą go spotkać podczas pracy oraz dostosowany do zastosowania, przy którym będzie używany. W zależności od rodzaju pracy należy wybrać karabinek ze stali nierdzewnej, do stosowania w wilgotnym środowisku, czy karabinek aluminiowy, w sytuacjach, w których istotna jest waga, nieporównywalnie niższa niż w przypadku karabinka stalowego. Można również sięgnąć po karabinek ocynkowany, którego trwałość jest wyższa. W asortymencie sklepu Alpintech.pl znajdują się wyłącznie atestowane karabinki takie jak karabinek Petzl czy Kaya Safety. Znajdziecie u nas karabinki do prac wysokościowych z pomocą których zbudujecie trwałe stanowiska, zamocujecie narzędzia oraz sprzęt do uprzęży czy stanowiska, lub na przykład wykorzystacie jako element łączący przyrządy asekuracyjne. Oferujemy karabinki o wytrzymałości od 20kN do specjalnych, wzmacnianych karabinków o wytrzymałości nawet do 50kN. Znajdziecie u nas wszystkie najpopularniejsze wersje karabinków - owalne, D-kształtne, HMS i inne. Należy pamiętać, że karabinki do prac wysokościowych to specjalistyczny element wyposażenia gwarantujący nasze bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziecie karabinki takich producentów jak Protekt, Petzl, Beal, Singing Rock, Maillon, Rock Empire, Mammut, Camp, Climbing Technology, Ocun, DMM, Skylotec, Inter, Rock Exotica i Kaya Safety. Zapraszamy do zakupów.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Wytrzymałość
Zamek
Prześwit
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij