Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Ochrona wzroku i słuchu

Pracownik zajmujący się pracami wysokościowymi codziennie narażony jest na wiele zagrożeń. Po upewnieniu się, że jesteśmy odpowiednio zabezpieczeni przed najbardziej oczywistym z nich, czyli upadkiem z wysokości, warto pomyśleć również o ochronie wzroku i słuchu. Czytaj więcej
Hałas jest dużym problemem w przypadku prac na wysokościach, więc aby chronić słuch warto zakupić odpowiednie i dostosowane do specyfiki pracy ochronniki słuchu. Sprawią one, że pracownik nie będzie odrywał się od pracy i dekoncentrował, ochronią również uszy przed hałasem o dużym natężeniu, który może uszkadzać słuch krótkotrwale lub na stałe. Oferujemy ochronniki słuchu Peltor, renomowanego producenta, który może pochwalić się 50 latami doświadczenia na rynku. W zależności od natężenia hałasu w jakim pracuje pracownik należy wybrać odpowiedni typ ochrony słuchu. Wszystkie z nich zapewniają doskonałe tłumienie hałasu dzięki zastosowanym technologiom. Aby chronić wzrok pracowników wysokościowych należy sięgnąć po jedną z oferowanych przez nas osłon, zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie i komforcie. W naszej ofercie znajdziecie osłony siatkowe i osłony możliwe do instalacji na kaskach. Wszystkie oferowane przez nas produkty ochrony oczu stworzone są z myślą o pracownikach wysokościowych. Są odporne na zaparowania i zarysowania, posiadają filtry ochronne i niezbędne certyfikaty. Cechują się również niską wagą, która ułatwia pracę we wszystkich warunkach. Warto sięgnąć po środki ochrony wzroku przy pracy na wysokościach, aby uchronić się od zagrożeń, które w przypadku pracy wysokościowej czyhają na nas na każdym kroku.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat wspinaczki jest bliski, oraz tych, którzy kochają góry.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożyczalnia
sprzętu górskiego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij