Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przegląd sprzętu

Kontrole SOI (Środków Ochrony Indywidualnej). Jesteśmy uprawnieni i w pełni kompetentni do wykonywania obowiązkowych kontroli okresowych i specjalnych oraz opiniowania sprzętu kategorii 2 i 3 zgodnie z Dyrektywą UE 89/686/EWG.

Legitymujemy się niezbędnymi certyfikatami. Jesteśmy jedynym podmiotem uprawnionym do inspekcji SOI w Polsce firmy Kaya Safety. Sprzęt oddawany do kontroli powinien być zaopatrzony w pełną historię użytkowania. W przypadku braku dokumentacji, inspekcja może zostać przeprowadzona warunkowo, na podstawie oświadczenia Klienta dotyczącego historii sprzętu ze szczególnym uwzględnieniem takich okoliczności jak data zakupu, czas pracy, ewentualne udary, ekspozycja na wysokie/niskie temperatury oraz kontaminacje chemiczne. Oświadczenie jest równoznaczne ze wzięciem odpowiedzialności za podanie faktycznego stanu ekwipunku.Cennik przeglądów:

Założenie Dokumentacji SOI-5zł/karta

Uprząż biodrowa-20zł
Uprząż piersiowa-10zł
Uprząż pełna-25zł
Bloczek-10zł
Taśma stanowiskowa-5zł
Absorber-15zł
kask-10zł
Lina-0,30zł/metr
Lonża-5zł
łącznik (karabinek,hak)-5zł
Przyrząd autoasekuracyjny-20zł
Przyrząd zaciskowy-10zł
przyrząd zjazdowy-20złZamknij