Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przegląd sprzętu

Kontrole SOI (Środków Ochrony Indywidualnej). Jesteśmy uprawnieni i w pełni kompetentni do wykonywania obowiązkowych kontroli okresowych i specjalnych oraz opiniowania sprzętu kategorii 2 i 3 zgodnie z Dyrektywą UE 89/686/EWG.

Legitymujemy się niezbędnymi certyfikatami. Jesteśmy jedynym podmiotem uprawnionym do inspekcji SOI w Polsce firmy Kaya Safety. Sprzęt oddawany do kontroli powinien być zaopatrzony w pełną historię użytkowania. W przypadku braku dokumentacji, inspekcja może zostać przeprowadzona warunkowo, na podstawie oświadczenia Klienta dotyczącego historii sprzętu ze szczególnym uwzględnieniem takich okoliczności jak data zakupu, czas pracy, ewentualne udary, ekspozycja na wysokie/niskie temperatury oraz kontaminacje chemiczne. Oświadczenie jest równoznaczne ze wzięciem odpowiedzialności za podanie faktycznego stanu ekwipunku.

Cennik przeglądów:

Założenie Dokumentacji SOI – 7zł/karta

Uprząż biodrowa – 25 zł
Uprząż piersiowa – 15 zł
Uprząż pełna – 35 zł
Bloczek – 10 zł
Taśma stanowiskowa – 5 zł
Absorber – 15 zł
Kask – 20 zł
Lina – 0,50 zł/metr
Lonża – 20 zł
Łącznik (karabinek,hak) – 5 zł
Przyrząd autoasekuracyjny – 20 zł
Przyrząd zaciskowy – 10 zł
Przyrząd zjazdowy – 20 zł
Urządzenie samohamowne – 50 zł
Drabiny sznurowej – 12 zł/metr
Przegląd lonży regulowanej lub z absorberem energii – 20zł

Karta produktu SOI (dla każdego przedmiotu osobno) -> Kliknij i pobierz

Oświadczenie stanu faktycznego produktów (zbiorczo dla każdej faktury / paragonu) -> Kliknij i pobierz

Zamknij