Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Hydranty

Arborystyka polega na kompleksowym roztaczaniu opieki nad drzewami. W związku z tym prace arborystyczne obejmują cały cykl życiowy drzewa, od nasadzenia, aż do konieczności jego wycinki lub naturalnego uschnięcia. Czytaj więcej
Arboryści wzywani są więc również gdy zachodzi potrzeba pozbycia się uschniętych fragmentów drzewa. W tym celu używa się urządzenia nazywanego czasami hydrant arborystyczny. Jest to urządzenie opracowane z myślą o ułatwieniu pracy arborystów w trakcie wycinki drzew. Hydrant do arborystyki opracowany został w taki sposób, aby jego konstrukcja, przy odpowiednim przełożeniu liny, umożliwia opuszczanie odciętych fragmentów drzew w kontrolowany sposób. Sprzedawany w zestawie z pasami mocującymi oraz torbą do transportu sprawia, że bezpieczne opuszczanie konarów lub sekcji pnia na ziemię jest bezpieczne i wygodne. Chociaż hydrant dla arborystów to ciężki element wyposażenia, a jego zamocowanie i użytkowanie wymaga specjalistycznej wiedzy, to jego użycie jest jedną z najbardziej efektywnych i najbezpieczniejszych metod ściągnięcia na ziemię elementów drzewa. Konieczność jego użycia może się pojawić w trakcie wycinki niechcianych drzew na posesji, usuwania uschniętych, chorych konarów lub gdy drzewo zostanie uszkodzone przez silny wiatr lub piorun. Najpopularniejsze obecnie hydranty dla arborystów produkuje firma Protekt, w naszej ofercie znajdziecie Hydrant TU 110 Protekt oraz model Tuba TU 200 Protekt. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej cenowo oferty hydrantów dla arborystów.
Wyświetl:
Flaga
Producent
Zastosowanie
Materiał
Twój wybór: Usuń wszystko

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat jest bliski, oraz tych, którzy dopiero się przymierzają.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.