Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Lina LUPA 10 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ KOŃCÓWEK 2,7 mb

Producent: Kaya Safety
  • 9,45
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 600zł.

Lina LUPA 10 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ KOŃCÓWEK 2,7 mb

Kaya Safety

Wyprzedaż końcówek lin. Liny mamy po jednej sztuce w opisanym rozmiarze: Prosimy nie klikać kilku sztuk!

LUPA 10 mm firmy Kaya Safety to lina statyczna przeznaczona specjalnie do prac związanych z dostępem linowym, prac na wysokości oraz ratownictwa. Zaskakująco idealne parametry to wynik doświadczenia inżynierów Kaya Safety, producent lin i sprzętu ochrony osobistej ze światowej czołówki.

LUPA 10 mm została wyprodukowana z doskonałej jakości poliamidu S/Z Twist. Właśnie ten materiał sprawia, że lina jest nie tylko wytrzymała ale również odporna na odkształcanie. Równocześnie nie jest to osiągnięte kosztem sprężystości: LUPA 10 mm jest miękka i przyjemna w dotyku. Lina została stworzona przy wykorzystaniu technologii zaplatania CNC. Dzięki temu nie straszne jej uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie słoneczne, zabrudzenia czy zapylenia. LUPA 10 mm jest także w pełni impregnowana przez co nie absorbuje wody, a jej żywotność w stosunku do konkurencyjnych produktów została znacznie wydłużona. Wewnątrz rdzenia znajduje się specjalna taśma z informacją o typie, wytrzymałości, roku produkcji etc., która znacznie ułatwia kontrolę sprzętu. Średnica 10 mm sprawia, że lina bardzo dobrze pracuje z większością przyrządów zjazdowych, bloczkami oraz przyrządami zaciskowymi, jednocześnie stwarzając możliwość pracy z największymi obciążeniami. Przyjemnym szczegółem pozostaje klarowna kolorystyka liny umożliwiająca odróżnienie jej od innych: biały oplot i żółto-czarne paski dzięki, którym łatwo rozróżnimy średnicę (2 paski – 10 mm).

LUPA 10 mm jest dopracowanym w szczegółach produktem dedykowanym do prowadzenia wszelkiego typu prac związanych z dostępem linowym. Była testowana przez wojskowe ośrodki szkoleniowe, straż pożarną oraz inne służby mundurowe. W każdym z testów zyskała pozytywną ocenę i została uznana za sprzęt całkowicie zgodny ze specyfikacją i bardzo wszechstronny w zastosowaniu. Wytrzymałość na poziomie 28 kN, waga zaledwie 78 g/1 m to tylko techniczne uzupełnienie informacji o produkcie, który mówi sam za siebie.

Lina LUPA 10 mm firmy Kaya Safety jest zgodna z normą EN 1891 Typ A.

Wyprzedaż końcówek lin. Liny mamy po jednej sztuce w opisanym rozmiarze: Prosimy nie klikać kilku sztuk!

Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy zakończenia liny z sygnaturą – taką usługę można dokupić tutaj .
Umożliwia ona identyfikację liny w magazynie lub na terenie budowy przez jednostki BHP. Zakończenie wykonujemy sprawdzając wszystkie wymagane przepisami parametry liny, a tabliczkę informacyjną umieszczamy w osłonie PCV, która zapewnia trwałość oznaczenia. Oznaczenie takie jest wymagane przepisami i niezbędne przy okresowej kontroli sprzętu.

Parametry

Średnica(mm): 10

Posuw oplotu(%): 0

Waga na metr(g): 78

Wydłużenie statyczne (%): 2.7

Wytrzymałość: 28 kN

Kolor: Biały

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.