Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lina Speleo 11mm Tendon WYPRZEDAŻ 14 mb

Producent: Tendon
  • 98,00 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 98,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lina Speleo 11mm Tendon WYPRZEDAŻ 14 mb

Tendon

Klasyk w nowej odsłonie: Prezentowany na zdjęciu oplot jest nowym wzorem oplotu zastrzeżonym na terenie Polski. Od 2014 roku tylko liny z tym wzorem oplotu będą objęte gwarancją polskiego importera.

Lina statyczna Tendon Speleo, produkowana z myślą o ekstremalnych warunkach pracy podczas eksploracji jaskiń. Dzięki swoim parametrom i budowie oplotu z dużym powodzeniem znajduje zastosowanie w pracach wysokościowych. Oznacza się niską rozciągliwością, wysoką trwałością statyczną i ponadstandardową wytrzymałością na otarcia. Jej atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem. Lina spełnia wymogi normy EN 1891 w klasie A .

Oplot w kolorze złotym!

Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy zakończenia liny z sygnaturą – taką usługę można dokupić tutaj.
Umożliwia ona identyfikację liny w magazynie lub na terenie budowy przez jednostki BHP. Zakończenie wykonujemy sprawdzając wszystkie wymagane przepisami parametry liny, a tabliczkę informacyjną umieszczamy w osłonie PCV, która zapewnia trwałość oznaczenia. Oznaczenie takie jest wymagane przepisami i niezbędne przy okresowej kontroli sprzętu. 

Parametry

Średnica(mm): 11

Waga na metr(g): 77

Wytrzymałość: 34 kN

Kolor: Biały

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij