Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Rolka do wyciągów Rollcab Petzl

Producent: Petzl
  • 1085,00 zł 840,00
  • Na zamówienie

    Sklep stacjonarny: Brak
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Rolka do wyciągów Rollcab Petzl

Petzl

Rollcab firmy Petzl to profesjonalna rolka ratownicza, przeznaczona do przemieszczania się i ewakuacji z wyciągów narciarskich oraz kolejek linowych. Rollcab dzięki swojej specjalnej konstrukcji umożliwia w sytuacjach awaryjnych łatwe dotarcie oraz udzielenie pomocy. Rolkę docenią górskie służby ratunkowe oraz podmioty odpowiedzialne za utrzymywanie w ruchu wyciągów oraz kolejek linowych.

Rollcab został konstrukcyjnie oparty o stopy lekkie i tworzywa sztuczne. Duży odstęp pomiędzy rolką i okładką umożliwia łatwe korzystanie z przyrządu nawet w przypadku bardzo grubych lin stalowych (do 55 mm). Rollcab obok funkcji ratowniczej, jest także niezwykle pomocnym narzędziem podczas prowadzenia prac remontowo-konserwacyjnych na wyciągach oraz kolejkach linowych. Rolkę należy wykorzystywać wyłącznie z dodatkową lonżą służącą do autoasekuracji.

Wysokość: 47 cm
Maksymalne obciążenie robocze: 5 kN
Waga: 1470 g
Certyfikaty: CE EN 1909

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, ratownictwo

Materiał: tworzywo stuczne, stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij