Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Fixe Petzl

Producent: Petzl
  • 115,00 zł 92,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Fixe Petzl

Petzl

Fixe firmy Petzl to bardzo prosty, pojedynczy bloczek o wielu zastosowaniach. Fixe, dzięki swojej konstrukcji może być używany do tworzenia układów do transportu ładunków, tyrolek, a nawet do budowy odciągów. Bloczek docenią technicy dostępu linowego, pracownicy wysokościowi, arboryści, a także ratownicy.

Fixe został wykonany z odpornego na zużycie i trwałego stopu lekkiego. Zastosowane w jego konstrukcji samosmarujące łożyska pozwoliły na uzyskanie wydajności na poziomie 71%. Dzięki temu stanowi on świetne narzędzie do konstruowania układów do wyciągania i opuszczania ładunków gdzie zwykle umieszcza się go obok przyrządu wybierającego linę. Zdublowany, może być zastosowany do budowy tyrolek. Stałe okładki docenimy konstruując odciągi: gwarantują one poprawną pozycję bloczka i pozwalają na uniknięcie tarcia na linie oraz jej kontaktu z ostrymi krawędziami. Fixe to mocne, zwarte narzędzie o niewielkiej wadze i licznych zastosowaniach.

Wydajność: 71%

Obciążenie niszczące: 2 × 11 kN = 22 kN

Maksymalne obciążenie robocze: 2 × 2,5 kN = 5 kN

Maksymalna średnica liny: 13 mm

Minimalna średnica liny: 7 mm

Certyfikaty: CE EN 12278, UIAA

Waga: 90 g

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    Krystian, W dniu: 22.01.2020

    Najwyższa jakość, świadczonych usług i jakości towaru. Krystian

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij