Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Impregnowana Lina statyczna LUPA 10,5 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ 8,4 mb

Producent: Kaya Safety
  • 38,80
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Impregnowana Lina statyczna LUPA 10,5 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ 8,4 mb

Kaya Safety

LUPA 10,5 mm firmy Kaya Safety to doskonała lina statyczna, dedykowana wykorzystaniu przy pracach związanych z dostępem linowym, pracach na wysokości oraz do wykorzystania w ratownictwie. Swoje idealne parametry zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu inżynierów Kaya Safety, które sprawiło, że jest to producent lin i sprzętu ochrony osobistej ze ścisłej, światowej czołówki.

LUPA 10,5 mm jest wykonana z wysokiej jakości poliamidu S/Z Twist. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że lina jest bardzo wytrzymała, odporna na zużycie i niepodatna na odkształcenia. Jednocześnie zachowuje odpowiednią sprężystość, jest miękka i przyjemna w dotyku. LUPA 10,5 mm została wykonana w technologii zaplatania CNC dzięki czemu jest także bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, brud, kurz, a także w pełni zaimpregnowana przez co nie absorbuje wody. Informacja na temat parametrów liny została umieszczona na specjalnej tasiemce wewnątrz rdzenia, dzięki czemu posiadając nawet niewielki fragment liny możemy zweryfikować jej historię. Optymalna średnica 10,5 mm sprawia, że lina doskonale współpracuje z różnego typu przyrządami zjazdowymi, bloczkami i przyrządami zaciskowymi. Biały kolor oplotu oraz charakterystyczne żółto-czarne przeszycia dodatkowo ułatwiają identyfikację liny (3 paski dla średnicy 10,5 mm).

LUPA 10,5 mm jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia wszelkiego typu prac związanych z dostępem linowym. Lina była testowana przez wojskowe ośrodki szkoleniowe, straż pożarną oraz inne służby mundurowe. Została bardzo pozytywnie oceniona, jako sprzęt całkowicie zgodny ze specyfikacją i bardzo wszechstronny w wykorzystaniu. Siła zrywająca na poziomie 30,8 kN, waga zaledwie 75 g/1 m to tylko ukoronowanie produktu, który pod każdym względem należy uznać za idealny.

Lina LUPA 10,5 mm firmy Kaya Safety jest zgodna z normą EN 1891 Typ A.

Kolor przeplotów kontrolnych:
Lina 10 mm – jeden przeplot czarny + jeden pomarańczowy
Lina 10,5 mm – jeden przeplot pomarańczowy + dwa czarne
Lina 11 mm – dwa przeploty czarne + dwa pomarańczowe

Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy zakończenia liny z sygnaturą – taką usługę można dokupić tutaj . Umożliwia ona identyfikację liny w magazynie lub na terenie budowy przez jednostki BHP. Zakończenie wykonujemy sprawdzając wszystkie wymagane przepisami parametry liny, a tabliczkę informacyjną umieszczamy w osłonie PCV, która zapewnia trwałość oznaczenia. Oznaczenie takie jest wymagane przepisami i niezbędne przy okresowej kontroli sprzętu.

Parametry

Typ: statyczna

Średnica(mm): 10.5

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij