Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Klej

W przestrzeni miejskiej wijące gniazda ptaki stanowią widok, który nie cieszy obserwatorów. Ptaki te przeniosły się z lasów i parków na nasze balkony, gzymsy i parapety. Niestety z ich obecnością wiążą się uciążliwości - zwłaszcza gołębie potrafią być prawdziwą zmorą. Czytaj więcej
Gniazdujące i przesiadujące na budynkach gołębie zanieczyszczając elewację, co prowadzi do szybszego jej niszczenia. Remont wiąże się z dużymi kosztami, a czyszczenie jej z zanieczyszczeń jest kosztowne i musi być często powtarzane, ptaki bowiem wracają. Jednym z często stosowanych i chwalonych sposobów na to jak się pozbyć gołębi są kolce na ptaki. Montuje się je na wszystkich wystających elementach budynków, takich jak okna, klimatyzatory, alarmy, parapety, tablice reklamowe, pasy podrynnowe i inne. Są uniwersalne i estetyczne ze względu na przezroczystą podstawę. Są skuteczną, mechaniczną przeszkodą, która sprawia, że ptaki nie mogą usiąść w wybranym przez siebie miejscu, szybko ucząc się, że nie warto w nie przylatywać. Co więcej, są humanitarne - nie czynią szkody zwierzęciu. Do ich zamocowania należy zastosować klej silikonowy do montażu kolców. Tego typu spoiwo przeznaczone jest do wytrzymywania trudnych warunków zewnętrznych - wysokich i niskich temperatur, deszczu czy śniegu. Odporny jest na temperaturę od -40 aż do +140 stopni, może więc być z powodzeniem stosowany w miejscach nawet o dużym nasłonecznieniu. Doskonale łączy elementy z poliwęglanu z takimi materiałami jak beton, kamień, szkło, drewno, aluminium, żelazo i nieplastyfikowane PCV. 1 tuba oferowanego w sklepie Alpintech kleju silikonowego do montażu kolców przeciwko ptakom wystarcza na przyklejenie 10 metrów bieżących kolców o wąskiej podstawie i około 5 metrów bieżących zabezpieczeń o szerokiej podstawie. Jeżeli chcesz pozbyć się problemu gołębi i innych ptaków - zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań.
Wyświetl:
Twój wybór: Usuń wszystko

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat jest bliski, oraz tych, którzy dopiero się przymierzają.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Wypożycz
sprzęt

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego oraz alpinistycznego w Krakowie przy ul.Pędzichów 7.

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.