Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Kolce

Coraz więcej ptaków widuje się w miastach. Miłośnicy przyrody mogą być z tego zadowoleni, jednak praktyka pokazuje, że gdzie pojawiają się ptaki, tam są też ich odchody. A te powiązane są aż z sześćdziesięcioma znanymi chorobami, więc ptasia obecność może powodować pogarszanie się zdrowia. Czytaj więcej
Jednym z najbardziej uciążliwych aspektów obecności ptasich gości jest jednak niszczenie elewacji budynków. Ptaki przesiadujące i gniazdujące na budynkach mogą zniszczyć jego strukturę, wizualnie oraz fizycznie, przyspieszając ich niszczenie. To naraża właścicieli budynków na koszty związane z czyszczeniem i, bardzo często, renowacją. Skuteczny sposób na pozbycie się gołębi to montaż kolców na ptaki. Ten system zabezpieczeń umożliwia odstraszenie gołębi. Kolce na ptaki montuje się na parapetach, rzeźbach, tablicach reklamowych, gzymsach, pasach podrynnowych, alarmach, osłonach kabli, klimatyzatorach i oknach, czyli na wszystkich elementach, które są wystającym elementem architektonicznym i zachęcają ptaki do siadania na nich. Kolce na ptaki są uniwersalne, zamocować je można bowiem praktycznie wszędzie. Skutecznie odstraszają gołębie - są mechaniczną przeszkodą, która uniemożliwia ptakom usadowienie się w wybranym miejscu. Kolejną ich zaletą jest dyskretność - przezroczysta podstawa sprawia, że zabezpieczenie obiektu jest praktycznie niewidoczne. Warto również podkreślić, że rozwiązanie jest humanitarne i ekologiczne - kolce na gołębie nie krzywdzą ptaków, jednocześnie skutecznie je odstraszając. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym przez sklep Alpintech systemem do odstraszania ptaków.
Wyświetl:
Twój wybór: Usuń wszystko

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat jest bliski, oraz tych, którzy dopiero się przymierzają.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.