Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

KOLCE SIATKI PRZECIW PTAKOM

Wraz z postępującą urbanizacją ptaki z lasów, pól i łąk przeniosły się do miast. Ten nagły wzrost fauny w przestrzeni miejskiej wiąże się niestety z uciążliwościami - ptaki pojawiają się w miastach w dużej ilości, na swoje gniazda wybierając najczęściej budynki. A gdzie są duże skupiska ptaków, tam pojawiają się ich odchody. Zanieczyszczają one elewacje budynków niszcząc ich estetykę, a także niekorzystnie wpływając na materiały z jakich te są wykonane. Czytaj więcej
Profesjonalne oczyszczanie elewacji budynków z ptasich odchodów jest kosztowne i na dłuższą metę nieskuteczne, nie rozwiązuje bowiem źródła problemu - ciągle przylatujących ptaków. W zakładach produkcyjnych i miejscach, w których ptaki mogą dostać się do środka odchody powodują zanieczyszczenie sprzętu, podłóg i ścian, a także skażenia produktów. Ptasia obecność może też powodować choroby - aż sześćdziesiąt znanych chorób jest powiązanych w jakiś sposób z ptasimi ekskrementami i samymi skrzydlatymi zwierzętami. Z tego powodu należy rozważyć zabezpieczenie budynku przed ptasimi intruzami. Alpintech oferuje skuteczne rozwiązania pozwalające pozbyć się problemu, takie jak kolce na ptaki, siatki zabezpieczające na balkony, tarasy czy dachy, a także odstraszacze ptaków w postaci figurek i innych mechanizmów. Jeżeli zastanawiasz się jak odstraszyć gołębie na pewno znajdziesz u nas skuteczne rozwiązanie. Posiadamy również wyposażenie umożliwiające łatwy, intuicyjny montaż. Jeżeli borykasz się z uciążliwym problemem niechcianych, pierzastych gości, zapoznaj się z szeregiem rozwiązań jakie oferujemy.
Wyświetl:
Twój wybór: Usuń wszystko

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria.

Blog
ALPINTECH

Lubisz przeczytać coś ciekawego do kawy? Szukasz wiedzy i ciekawostek? Stworzyliśmy idealne miejsce dla Ciebie.

Strefa porad dla tych, którym pionowy świat jest bliski, oraz tych, którzy dopiero się przymierzają.

Ponadto praktyczne wskazówki dla firm i osób zajmujących się pracami wysokościowymi.

Zamknij

12%

Rabatu
na produkty
nieprzecenione

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz kod rabatowy
na wszystkie produkty nieprzecenione.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.