Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lina statyczna Fortis Static 11mm czarno-czerwona WYPRZEDAŻ 4,1 mb

Producent: Fortis
  • 18,80
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lina statyczna Fortis Static 11mm czarno-czerwona WYPRZEDAŻ 4,1 mb

Fortis

Fortis Static 11 mm to zupełna nowość na rynku lin półstatycznych o tej średnicy. Fortis Static 11 mm cechuje się starannym wykonaniem i trwałością, co w połączeniu z konkurencyjną ceną czyni z niej doskonałą propozycję do uzupełnienia ekwipunku roboczego. Linę docenią pracownicy wysokościowi, technicy linowi, arboryści, ratownicy, a także eksploratorzy jaskiń.

Fortis Static 11 mm została wykonana z wysokiej jakości poliamidu. Sposób zaplatania koszulki i rdzenia sprawia, że lina nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne i zużycie, a jednocześnie zachowuje bardzo dobrą węzłowatość przez cały czas użytkowania. Fortis Static 11 mm została zaprojektowana specjalnie z myślą o pracach dekarskich, budowlanych i wysokościowych. Jest liną, która dobrze znosi trudne warunki użytkowania, zachowując swoje parametry przez długi czas. Fortis Static 11 mm świetnie współpracuje z podstawowymi przyrządami autoasekuracyjnymi takimi jak Locker Singing Rock czy Monitor Beal. Dzięki temu stanowi ona doskonałe rozwiązanie podczas działań na konstrukcjach pochyłych czy pionowych, a także wykorzystywana jako forma liny poręczowej. Fortis Static 11 mm jest produkowana w kilku wyrazistych wariantach kolorystycznych. Umożliwia to łatwe rozróżnienie lin asekuracyjnych oraz roboczych, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo podczas pracy.

Waga: 67,8 g

Certyfikaty: EN 1891, CE 1015, typ A

Posuw oplotu: 0

Wydłużenie: 4%

Skurczenie: 3,9%

Min. wytrzymałość na rozciąganie: 29,5 kN

Min. wytrzymałość na rozciąganie na węzłach: 16,4 kN

Ilość odpadnięć: 9

Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy zakończenia liny z sygnaturą – taką usługę można dokupić tutaj . Umożliwia ona identyfikację liny w magazynie lub na terenie budowy przez jednostki BHP. Zakończenie wykonujemy sprawdzając wszystkie wymagane przepisami parametry liny, a tabliczkę informacyjną umieszczamy w osłonie PCV, która zapewnia trwałość oznaczenia. Oznaczenie takie jest wymagane przepisami i niezbędne przy okresowej kontroli sprzętu.

Parametry

Typ: statyczna

Średnica(mm): 11

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij