Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lina statyczna LUPA EVO 10 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ 5,5 mb

Producent: Kaya Safety
  • 21,45
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lina statyczna LUPA EVO 10 mm Kaya Safety WYPRZEDAŻ 5,5 mb

Kaya Safety

LUPA EVO 10mm firmy Kaya Safety to doskonała lina statyczna w nowej odsłonie. LUPA EVO 10mm stanowi dedykowane rozwiązanie do wykorzystania przy pracach związanych z dostępem linowym, pracach na wysokości oraz w ratownictwie. Nowa LUPA to przede wszystkim większa wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne, w tym brud i wodę. Model doskonale spisze się podczas intensywnego użytkowania w najtrudniejszych warunkach.

LUPA EVO 10mm została wykonana ze sprawdzonego, wysokiej jakości poliamidu S/Z Twist. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że lina jest bardzo wytrzymała, odporna na zużycie, cechuje ją także dobra węzłowatość. LUPA EVO 10mm została wykonana w technologii zaplatania CNC wspartej o specjalną obróbkę termiczną, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, brud, kurz, a także wilgoć i wodę. Nowy model został wzbogacony o specjalną powłokę z oleju mineralnego, która gwarantuje doskonałą impregnację. Tym samym LUPA EVO 10mm doskonale spisze się podczas prac w szczególnie niekorzystnych warunkach zewnętrznych.

Wszelkie niezbędne informacje na temat parametrów liny zostały umieszczone na specjalnej banderoli wewnątrz rdzenia, dzięki czemu posiadając nawet niewielki fragment możemy zweryfikować historię produktu. Lina dobrze współpracuje z różnego typu przyrządami zjazdowymi, zaciskowymi i bloczkami. Biały kolor oplotu oraz charakterystyczne żółto-czarne przeszycia dodatkowo ułatwiają identyfikację liny (2 paski dla średnicy 10mm).

LUPA EVO 10mm jest doskonałym rozwiązaniem do prowadzenia wszelkiego typu trudnych prac na wysokości. Inżynierowie Kaya Safety, wychodząc od nadzwyczaj udanego modelu LUPA, stworzyli produkt, którego parametry są praktycznie idealne.

Lina LUPA EVO 10mm firmy Kaya Safety jest zgodna z normą EN 1891 Typ A.

Kolor przeplotów kontrolnych:
Lina 10 mm – jeden przeplot czarny + jeden pomarańczowy
Lina 10,5 mm – jeden przeplot pomarańczowy + dwa czarne
Lina 11 mm – dwa przeploty czarne + dwa pomarańczowe

Dodatkowo, na zamówienie wykonujemy zakończenia liny z sygnaturą – taką usługę można dokupić tutaj . Umożliwia ona identyfikację liny w magazynie lub na terenie budowy przez jednostki BHP. Zakończenie wykonujemy sprawdzając wszystkie wymagane przepisami parametry liny, a tabliczkę informacyjną umieszczamy w osłonie PCV, która zapewnia trwałość oznaczenia. Oznaczenie takie jest wymagane przepisami i niezbędne przy okresowej kontroli sprzętu.

Parametry

Typ: statyczna

Średnica(mm): 10

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij