Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek podwójny Janus CAMP

Producent: Camp
  • 349,90 zł 289,99 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 209,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek podwójny Janus CAMP

Camp

Janus firmy CAMP to wydajny, podwójny bloczek wykonany z wysokiej jakości aluminium. Janus dzięki starannemu profilowaniu, ruchomych okładkach oraz licznych punktach wpinania stanowi doskonałe narzędzie do budowy skomplikowanych układów transportowych. Bloczek docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, arboryści oraz ratownicy.

Okładki oraz rolki modelu Janus wykonano z wysokiej jakości aluminium, natomiast osi ze stali nierdzewnej. Dzięki temu konstrukcja jest odporna na zużycie i wytrzymała. Rolki oparto o samosmarowne ślizgi, co pozwoliło uzyskać cieszącą użytkownika wydajność na poziomie 90%. Bloczek zwraca uwagę starannie profilowanymi, ruchomymi okładkami, które umożliwiają obustronną instalację prusików, a także wpinanie bądź wypinanie w dowolnym momencie, bez konieczności demontowania całego układu. Bloczek zaopatrzono w szereg otworów, które pozwalają na wszechstronne zastosowanie. Górny punkt, wyraźnie większy umożliwia wpięcie aż trzech karabinków, natomiast boczne i dolny w razie potrzeby mogą służyć stabilizacji układów. Janus jest więc wszechstronnym i bardzo funkcjonalnym narzędziem, które pozwoli nam na konfigurację nawet bardzo złożonego systemu do transportu ludzi bądź ładunków.

Efektywność: 90%

Materiał rolki oraz okładziny: aluminium

Materiał osi: stal nierdzewna

Waga: 405g

Maksymalna średnica liny: 16mm

Wytrzymałość: główny otwór: 38kN boczne: 8kN

Maksymalne obciążenie: 2 kN x 2 × 2 = 8 kN

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium, stal nierdzewna

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij