Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Small 16 mm ISC

Producent: ISC
  • 640,00 zł 614,40
  • Na zamówienie

    Sklep stacjonarny: Brak
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Small 16 mm ISC

ISC

Small 16 mm firmy ISC to niewielki ale wytrzymały bloczek, przeznaczony do wykorzystywania podczas prac arborystycznych. Small 16 mm został starannie wykonany z najlepszych materiałów dzięki czemu oferuje świetną wytrzymałość i wydajność. Bloczek sprawdzi się przede wszystkim podczas różnego typu prac arborystycznych ale także podczas prac z zakresu technik dostępu linowego i na wysokości.

Okładziny bloczka zostały wykute na gorąco z jednego kawałka metalu i poddane anodyzacji. Dzięki temu są nie tylko wytrzymałe ale również odporne na czynniki atmosferyczne. Wszystkie krawędzie bloczka starannie wyprofilowano pozbawiając je ostrych krawędzi. Dzięki temu zabezpieczono linę przed przecięciem i zminimalizowano jej zużycie podczas pracy. Ponadto ISC wprowadziło określoną kolorystykę odnoszącą się do wielkości bloczka i średnicy liny z jaką mogą pracować. Dzięki temu użytkownicy mają ułatwione zadanie w rozróżnianiu sprzętu i doborze do określonej pracy. To co wyróżnia model Small 16 mm to wytrzymałość. MBS tego bloczka to imponujące 100 kN! Maksymalne obciążenie robocze umożliwia zaś transportowanie ładunków o wadze nawet do 2000 kg.

W modelu Small 16 mm zachwyca dopracowany system zamykania i otwierania. Mechanizm został oparty o sprężynę na której zamocowano trzpień blokujący. Otwarcie bądź zabezpieczenie systemu polega na wciśnięciu i przekręceniu zawleczki. Operacja ta jest prosta i szybka, możliwa do wykonania w rękawicach roboczych, a przede wszystkim bezpieczna.

Każdy bloczek posiada swój indywidualny numer seryjny, który znacząco ułatwia ewidencjonowanie i okresowe kontrole SOI.

Blok, podobnie jak wszystkie produkty ISC, został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Walii.

Średnica liny do opuszczaniu ładunku: 16 mm

Średnica liny do montażu bloczka: 25 mm

Wysokość: 190 mm

Szerokość: 110 mm

Waga: 1490 g

Obciążenie robocze: 20 kN

Obciążenie niszczące: 100 kN

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij