Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Trafic 111 Edelweiss

Producent: Edelweiss
  • 63,00 zł 55,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Trafic 111 Edelweiss

Edelweiss

Traffic 111 firmy Edelweiss to lekki i poręczny bloczek pojedynczy o ruchomych okładzinach. Traffic 111 doskonale sprawdza się jako element układów do opuszczania bądź wyciągania ładunków, a także podczas budowy odciągów w systemach linowych. Bloczek docenią zarówno pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, jak również arboryści i ratownicy.

Okładki modelu Traffic 111 zostały wykonane z wysokiej jakości stopów lekkich. Dzięki temu, że są one ruchome istnieje możliwość wpinania bądź demontażu bloczka bez konieczności dekonstruowania całego układu linowego. Sercem bloczka jest szeroka, wytrzymała tuleja konstrukcyjnie oparta o mosiężne łożysko. Element ten jest długowieczny i zapewnia świetną wydajność przekładającą się na wygodę podczas pracy. Bloczek doskonale sprawdza się we współpracy z linami od 11 do 16 mm, dzięki czemu stanowi rewelacyjne narzędzie do budowy układów transportowych. Wytrzymałość Traffic 111 to aż 20 kN, a maksymalne obciążenie robocze 5 kN, to wszystko przy wadze własnej 120 g. Parametry te czynią z bloczka lekkie i mocne akcesorium, które sprawdzi się nawet w intensywnej eksploatacji.

Waga: 120 g

Wytrzymałość: 20 kN

Obciążenie robocze: 5 kN

Wymiary: 72 × 58 mm

Certyfikaty: EN 12278, UIAA

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij