Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Transf'Air 1 Beal

Producent: Beal
  • 115,00 zł 97,75
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Transf'Air 1 Beal

Beal

Transf’Air 1 firmy Beal to duży i wydajny bloczek pojedynczy o ruchomych okładzinach. Transf’Air 1 doskonale sprawdza się jako element układów do opuszczania bądź wyciągania ładunków zwłaszcza wtedy, gdy korzystamy z lin o większej średnicy. Bloczek docenią zarówno pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, jak również arboryści i ratownicy.

Okładki modelu Transf’Air 1 zostały wykonane z wysokiej jakości stopów lekkich. Dzięki temu, że są one ruchome istnieje możliwość wpinania bądź demontażu bloczka bez konieczności dekonstruowania całego układu linowego.

Sercem bloczka jest oś i podkładka ze stali nierdzewnej wraz z rolką zamontowaną na pierścieniu z brązu. Takie zestawienie skutkuje zarówno długowiecznością konstrukcji, jak i dużą wydajnością przekładającą się na wygodę użytkowania.

Bloczek Transf’Air 1 doskonale sprawdza się we współpracy z grubymi linami o średnicy do 16 mm. Dzięki temu stanowi rewelacyjne narzędzie do budowy układów transportowych podlegających znacznym obciążeniom. Wytrzymałość bloczka na zrywanie wynosi aż 30 kN, co przy wadze 237 g czyni z niego doskonałe narzędzie pracy.

Transf’Air 1B to świetny model dla arborystów, pracowników wysokościowych i techników linowych, którzy w swoich działaniach wyciągają lub opuszczają ciężkie ładunki. Bloczek może być również pomocnym akcesorium dla ratowników, konstruujących skomplikowane układy do transportu poszkodowanych.

Każdy Transf’Air 1 Beal został wyposażony w indywidualny numer, który ułatwia inwentaryzację sprzętu oraz okresowe kontrole SOI.

Waga: 237 g

Wytrzymałość na zerwanie: 30 kN

Wymiary: 83 × 118 mm

Certyfikaty: EN 12278:1998

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium, stal

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

-10zł

Rabatu
na zakupy

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz jednorazowy kod rabatowy -10zł
na zakupy powyżej 99zł.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.