Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Transf'Air 2B Beal

Producent: Beal
  • 319,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Transf'Air 2B Beal

Beal

Transf’Air 2B firmy Beal to duży i wydajny bloczek podwójny o ruchomych okładzinach oraz solidnych łożyskach kulkowych. Transf’Air 2B doskonale sprawdza się jako element skomplikowanych układów do opuszczania bądź wyciągania ładunków, zwłaszcza wtedy, gdy korzystamy z lin o większej średnicy.

Okładki modelu Transf’Air 2B zostały wykonane z wysokiej jakości stopów lekkich. Dzięki temu, że są one ruchome istnieje możliwość wpinania bądź demontażu bloczka bez konieczności dekonstruowania całego układu linowego.

Sercem bloczka jest oś i podkładka ze stali nierdzewnej wraz z niezwykle wytrzymałymi łożyskami kulkowymi. Takie zestawienie skutkuje zarówno długowiecznością konstrukcji, jak i dużą wydajnością przekładającą się na wygodę użytkowania.

Bloczek doskonale sprawdza się we współpracy z grubymi linami o średnicy do 16 mm. Dzięki temu stanowi rewelacyjne narzędzie do budowy układów transportowych podlegających znacznym obciążeniom. Wytrzymałość bloczka na zrywanie wynosi aż 30 kN, co przy wadze 475 g czyni z niego doskonałe narzędzie pracy.

Jak przystało na model podwójny, punkty wpinania zlokalizowano zarówno w górnej, jak i dolnej części okładzin. Pozwala to na idealne wypozycjonowanie bloczka i sprzyja osiąganiu największej wydajności.

Transf’Air 2 to świetny model dla arborystów, pracowników wysokościowych i techników linowych. Szczególnie dobrze sprawdza się w działaniach związanych z wyciąganiem lub opuszczaniem ciężkich ładunków. Bloczek może być również pomocnym akcesorium dla ratowników konstruujących skomplikowane układy do transportu poszkodowanych.

Każdy Transf’Air 2B Beal został wyposażony w indywidualny numer, który ułatwia inwentaryzację sprzętu oraz okresowe kontrole SOI.

Ø max ≤ 16 mm

Waga: 500 g

Wytrzymałość na zerwanie: 30 kN

Wymiary: 83 × 150 mm

Certyfikaty: EN 12278:1998

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, akcesorium, ratownictwo

Materiał: aluminium, stal

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij