Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Transf'Air Fixe B Beal

Producent: Beal
  • 149,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Transf'Air Fixe B Beal

Beal

Transf’Air Fixe B firmy Beal to mały i prosty w konstrukcji bloczek pojedynczy o nieruchomych okładzinach, oparty o wydajne łożysko kulkowe.

Transf’Air Fixe B doskonale sprawdza się jako podstawowy element układów wyciągowych*, a także jako bloczek osobisty. Model docenią zarówno pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, jak również arboryści i ratownicy.

Okładki Transf’Air Fixe B zostały wykonane z wysokiej jakości stopów lekkich. Stały charakter okładek ułatwia pozycjonowanie bloczka i czyni jego konstrukcję bardzo zwartą.
Sercem modelu jest rolka zamontowana na bardzo wydajnym łożysku kulkowym. Takie zestawienie skutkuje zarówno długowiecznością konstrukcji, jak i perfekcyjną pracą przekładającą się na wygodę użytkowania.

Bloczek świetnie sprawdza się we współpracy z przyrządami zaciskowymi: zarówno w układach do wyciągania, jak również do podchodzenia systemem małpa+przyrząd zjazdowy.
Dzięki swoim niewielkim wymiarom stanowi rewelacyjne narzędzie do budowy układów transportowych, a także do zastosowań osobistych. Wytrzymałość bloczka na zrywanie wynosi aż 22 kN, co przy wadze 90 g czyni z niego doskonałe narzędzie pracy.

Idealny model dla arborystów, pracowników wysokościowych, techników linowych i ratowników.

Każdy bloczek został wyposażony w indywidualny numer, który ułatwia inwentaryzację sprzętu oraz okresowe kontrole SOI.

Ø max ≤ 13 mm

Waga: 120 g

Wytrzymałość na zerwanie: 22 kN

Wymiary: 45 × 82 mm

Certyfikaty: EN 12278:1998

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, akcesorium, ratownictwo

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij