Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Transf'Air Mini Beal

Producent: Beal
  • 119,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Transf'Air Mini Beal

Beal

Transf’Air Mini firmy Beal to lekki i zwarty bloczek z okładkami ruchomymi. Doskonale sprawdza się jako element układów do opuszczania bądź wyciągania ładunków, a także podczas budowy odciągów w systemach linowych.

Duża wydajność bloczka Transf’Air Mini możliwa jest m.in. dzięki rolce zamontowanej na pierścieniu z brązu oraz osi i podkładce wykonanej ze stali nierdzewnej.

Bloczek doskonale sprawdza się we współpracy z linami do 11 mm. Wytrzymałość Transf’Air Mini to, aż 20 kN, co przy wadze własnej 120 g oraz małym rozmiarze czynią z bloczka lekkie i mocne akcesorium, które sprawdzi się nawet w intensywnej eksploatacji.

Bloczek docenią zarówno pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, jak również arboryści i ratownicy.

Każdy Transf’Air Mini Beal został wyposażony w indywidualny numer, który ułatwia inwentaryzację sprzętu oraz okresowe kontrole SOI.

Ø max ≤ 11 mm

Waga: 120 g

Wytrzymałość na zerwanie: 20 kN

Certyfikaty: EN 12278:1998

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, akcesorium, ratownictwo

Materiał: aluminium, stal

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij