Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Drzewołazy Gecko Steel Tree Gaffs Notch

Producent: Notch
  • 1599,00 zł 1399,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Drzewołazy Gecko Steel Tree Gaffs Notch

Notch

Gecko Steel to przedstawiciel serii nowoczesnych drzewołazów wyprodukowanych przez amerykańską markę Notch. Dzięki zastosowaniu stalowego stelaża, model oferuje dużą wytrzymałość i niezawodność, co w połączeniu z niezwykle wygodnym systemem zapinania na rzep oraz miękkimi poduchami czyni z Gecko Steel drzewołazy kompletne.

Konstrukcja drzewołazów Gecko Steel oparta została na trwałym stalowym stelażu pokrytym warstwą antykorozyjną. Gecko w wersji Tree posiada dłuższe kolce (5,1 cm) z kutej na gorąco stali, idealne do prac na drzewach. Dla skutecznej osłony kolców, do zestawu dołączono skórzane ochraniacze.
Pomimo użycia stali, model zaprojektowany został w taki sposób, by jego waga była możliwie jak najniższa. W ten sposób udało się stworzyć wytrzymałe stalowe drzewołazy o wadze wynoszącej zaledwie 2,7 kg (para).

Projektując drzewołazy Gecko Steel Tree, specjaliści z firmy Notch szczególny nacisk położyli na osiągnięcie jak najwyższego stopnia komfortu ich używania. Efekt ten udało się uzyskać dzięki zastosowaniu obszernych piankowych padów osadzonych na lekkiej konstrukcji z tworzywa, uformowanej w anatomiczny kształt. Poduszki można bez trudu odpiąć w celu ich odświeżenia.

Uwagę przykuwa rzepowe zapięcie górnej części Gecko. Szeroki pas umożliwia prawidłowe dopasowanie drzewołazów do łydki, jednocześnie nie powodując ucisku i podrażnień skóry podczas długiej pracy. Precyzyjną regulację umożliwia również dolny, skórzany pasek z licznymi oczkami.

Maksymalne obciążenie przy jakim może pracować Gecko Steel Tree wynosi aż 158 kg (waga użytkownika ze szpejem), co stanowi jeden z najlepszych parametrów wśród dostępnych na rynku drzewołazów. Ogromną zaletą drzewołazów Gecko jest również możliwość samodzielnego zdemontowania i wymiany poszczególnych elementów modelu, takich jak kolce, paski, poduszki i rzepy.

Gecko Steel Tree marki Notch to model łączący w sobie nadzwyczajną wygodę użytkowania z bardzo wysoką wytrzymałością, stanowiącą kluczową cechę w sprzęcie arborystycznym. Model posiada dożywotnią gwarancję na uszkodzenia wynikające z błędów produkcyjnych lub projektowych.

Cechy drzewołazów Gecko Steel Tree Gaffs Notch:


-niska waga
-stalowy stelaż
-ergonomiczny kształt części przylegającej do łydki
-miękkie poduchy wykonane z oddychającej pianki
-możliwość wypięcia i wyczyszczenia poduch
-wygodne zapięcie na rzepy
-dolny pasek z licznymi oczkami do regulacji
-ochraniacze na kolce w zestawie
-możliwość zdemontowania i wymiany większości elementów

Waga: 2,68 kg
Długość kolca: 5,1 cm

Parametry

Zastosowanie: arborystyka

Materiał: stal, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij