Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Kask przemysłowy Ares AIR PRO CAMP biały

Producent: Camp
  • 279,90 zł 237,92
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Kask przemysłowy Ares AIR PRO CAMP biały

Camp

Ares AIR PRO firmy CAMP to nowoczesny kask przeznaczony do ochrony głowy podczas różnego rodzaju prac na wysokości. Ares AIR PRO oferuje lekką, a jednocześnie wytrzymałą konstrukcję, możliwość dopasowania licznych akcesoriów dodatkowych, a także dużą wygodę podczas wielogodzinnego noszenia. Model docenią szczególnie technicy dostępu linowego oraz arboryści.

Konstrukcja kasku Ares AIR PRO została oparta o dwie skorupy. Zewnętrzna, wykonana z materiału ABS i poliwęglanu dzięki swojej dużej wytrzymałości skutecznie chroni przed spadającymi przedmiotami i narzędziami, a także pozwala na efektywną ochronę w przypadku uderzeń o elementy otoczenia (budynku, rusztowania, konstrukcji etc.) Wewnętrzna skorupa została wykonana z pianki EPS i odpowiada za absorpcję energii ewentualnego udaru, chroniąc nas przed odniesieniem obrażeń w wyniku przeciążeń. Dzięki takiej konstrukcji Ares AIR PRO oferuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, pozostając jednocześnie stosunkowo lekkim kaskiem. Wnętrze pokrywają pochłaniające wilgoć wyściółki, które dzięki temu, że mogą być łatwo wypięte, są bardzo przyjazne w konserwacji.

Skorupa zewnętrzna została wyposażona w wydajne otwory wentylacyjne chronione osłonami z metalowej siateczki. Zapewniają one bardzo dobrą cyrkulację powietrza w upalne dni lub podczas pracy w zamkniętych przestrzeniach. Jednocześnie, siateczka zapewnia osłonę przed spadającymi przedmiotami i rozbryzgami płynnych metali. Kask wyposażono w liczne punkty mocowania akcesoriów dodatkowych: osłon wzroku, osłon twarzy, ochronników słuchu, a także dla latarki czołowej.

Ares AIR PRO wyposażono w bardzo wygodny i precyzyjny system regulacji. Został on oparty o miękkie poliamidowa taśmy, które świetnie dopasowują się do indywidualnej anatomii użytkownika. Obwód kasku dopasowujemy za pomocą precyzyjnego pokrętła mikrometrycznego umieszczonego w tylnej części. Rozwiązanie jest łatwe w obsłudze i możliwe do wykonania jedną ręką, nawet w grubych rękawicach roboczych. W przypadku użytkowników o bardzo małych głowach zastosowanie znajduje specjalny adapter, który jest integralną częścią zestawu. System nośny uzupełnia pasek podbródkowy zapinany na wytrzymałą klamerkę z tworzywa sztucznego (> 50 kg), która zapobiega przypadkowemu uwolnieniu podczas pracy. Podczas prowadzenia działań z poziomu gruntu, pasek możemy zdemontować.

Ares AIR PRO CAMP występuje w jednym, uniwersalnym rozmiarze i kilku wersjach kolorystycznych.

Certyfikaty: EN 397

Waga: 480 g

Obwód: 53-62 cm

Parametry

Materiał: tworzywo stuczne

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij