Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd Rope WRENCH TWIN Tether KIT ISC

Producent: ISC
  • 1119,99 zł 979,90 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 979,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd Rope WRENCH TWIN Tether KIT ISC

ISC

Rope WRENCH TWIN Tether KIT firmy ISC to uniwersalnych przyrząd zaprojektowany specjalnie do wykorzystania podczas prac arborystycznych. Rope WRENCH TWIN Tether KIT umożliwia skuteczne pozycjonowanie, podchodzenie, a także błyskawiczne zjazdy podczas działań na linach pojedynczych. Przyrząd docenią osoby zajmujące się wycinką drzew oraz pielęgnacją zieleni związaną z trudnym dostępem. liny. Zestaw z podwójnym popychaczem.

Rope WRENCH TWIN Tether KIT został wykonany z najwyższej jakości stopów lekkich i wyprodukowany w całości w walijskiej kuźni ISC. Są one odporne zarówno na zużycie, jak i czynniki atmosferyczne. Przyrząd opracowany przez Kevina Binghama z Singing Tree zdążył zjednać sobie dużą grupę użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie bez niego pracy. Rope WRENCH TWIN Tether KIT należy wpinać powyżej węzła zaciskowego (prusika) gdzie tworzy on przegięcie pojedynczej liny, przez co zachowuje ona optymalne napięcie przy jednoczesnej swobodzie poruszania się użytkownika. Skutkuje to znacząco większą kontrolą nad systemem, co upraszcza pracę, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Przyrząd sprawdza się podczas podchodzenia po linie, przybierania pozycji roboczej, a także do błyskawicznych zjazdów w sytuacji zagrożenia (atak owadów, uraz etc.). Rope WRENCH TWIN Tether KIT pozwala na swobodne manewrowanie pomiędzy konarami drzewa, niemożliwe do osiągnięcia przy układach dwużyłowych. Wpinanie przyrządu w układ znacząco ułatwia specjalny pin blokujący, a płynną pracę gwarantuje ruchoma rolna na łożysku ślizgowym. 31 cm popychacz o rozwidlonym zakończeniu chroniony jest przed zużyciem specjalnym rękawem z tworzywa sztucznego. Zastosowanie takiego łączenia umożliwia stabilniejsze i bardziej zwarte połączenie Wrencha z bloczkiem. Sztywna konstrukcja popychacza znacząco upraszcza wszystkie manipulacje.

Zestaw z integralnym popychaczem spełnia wymagania normy CE EN 12278. Tak skonfigurowane urządzenie oferuje wytrzymałość niszczącą na poziomie 24 kN, dzięki czemu spełnia on również wymagania ANSI. Producent nie rekomenduje stosowania przyrządu z innego rodzaju popychaczami. Gwarancją poprawnego działania systemu jest zastosowanie właściwego i skutecznie działającego węzła zaciskowego umieszczonego pod przyrządem. Każdy Rope WRENCH SINGLE Tether KIT został zaopatrzony w indywidualny numer seryjny, który znacząco upraszcza okresowe kontrole SOI.

Waga przyrządu bez popychacza: 128 g

Kompatybilny z linami o średnicy do 13 mm.

Certyfikaty: CE EN 12278

Kolor: w zależności od dostawy

Parametry

Zastosowanie: arborystyka

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij