Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Opaska gumowa Rubber Pixa E78002 Petzl

Producent: Petzl
  • 65,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Opaska gumowa Rubber Pixa E78002 Petzl

Petzl

Rubber Pixa firmy Petzl to elastyczna opaska przeznaczona do mocowania latarek z serii Pixa oraz Swift RL PRO. Rubber Pixa pozwala na wygodne noszenie czołówki na dowolnym kasku ochronnym, także takim którego nie zaopatrzono w punkty mocowania. Opaskę docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, arboryści i ratownicy.

Rubber Pixa ma postać kauczukowego paska z łatwym systemem regulacji opartym o prostą klamrę. Dzięki zastosowaniu takiego materiału opaska jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zużycie i może być używana w agresywnych środowiskach. Konstrukcja opaski pozwala na doskonałą stabilność latarki na kasku i to niezależnie od tego czy jest on wyposażony w mocowania dla czołówek czy nie. Rubber Pixa posiada integralnie płytkę PIXADAPT, dzięki czemu latarka może być demontowana z kasku bez konieczności ściągania opaski.

Rubber Pixa stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które w pracy posługują się latarkami przemysłowymi marki Petzl, ale korzystają z kasków innych firm.

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, akcesorium, ratownictwo

Materiał: tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij