Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Końcówki do AIR LEASH Beal

Producent: Beal
  • 55,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Końcówki do AIR LEASH Beal

Beal

Końcówki do Air Leash firmy Beal to praktyczny zestaw dodatkowych łączeń umożliwiających wygodne i bezpieczne organizowanie oraz troczenie narzędzi. Końcówki do Air Leash ostały zaopatrzone w funkcjonalne szybkie klamry, umożliwiające szybkie wpinanie do lonży z przewodu spiralnego i tym samym zabezpieczenie przed utratą podczas manipulacji. Końcówki docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego oraz arboryści korzystający z systemu Air Leash Beal.

Końcówki do Air Leash zostały zaprojektowane do mocowania narzędzi poprzez węzeł “główka skowronka” lub na zaciąg. Sposób zaczepienia należy dobrać względem możliwości oraz wagi danego przedmiotu. Końcówki możemy łatwo wpinać do karabinków sprzętowych typu Caritool: pomagają w tym praktyczne, kontrastowe pętelki wzmocnione rękawem z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie pozwala na perfekcyjną organizację sprzętu i zachowanie idealnej klarowności. W miarę zapotrzebowania na narzędzie, najpierw wpinamy w nie przewód spiralny, a następnie wypinamy z Caritoola. Dzięki temu możemy bezpiecznie pracować za pomocą sprzętu, którego waga nie przekracza 500 g. Końcówki z powodzeniem zastosujemy do różnego rodzaju młotków, śrubokrętów, kluczy płaskich, pilników, kombinerek i wielu innych.

W zestawie otrzymujemy 3 końcówki do Air Leash Beal.

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka

Materiał: tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij