Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Końcówki do lonży narzędziowej RTLS2 Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 29,00 zł 15,90 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 15,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Końcówki do lonży narzędziowej RTLS2 Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

Końcówki do RTLS2 firmy Ridge Gear to praktyczny zestaw dodatkowych łączeń umożliwiających wygodne i bezpieczne organizowanie oraz troczenie narzędzi. Końcówki do RTLS2 ostały zaopatrzone w funkcjonalne szybkie klamry, umożliwiające błyskawiczne wpinanie do lonży głównej i tym samym zabezpieczenie ekwipunku podczas manipulacji. Końcówki docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego oraz arboryści korzystający z systemu RTLS2 Ridge Gear.

Końcówki do RTLS2 zostały zaprojektowane do mocowania narzędzi poprzez węzeł “główka skowronka” lub na zaciąg. Sposób zaczepienia należy dobrać względem możliwości oraz wagi danego przedmiotu. Większa liczba zabezpieczonych w jednym systemi przedmiotów pozwala na perfekcyjną organizację sprzętu i zachowanie idealnej klarowności. W miarę zapotrzebowania na narzędzie, najpierw wpinamy w nie przewód smycz, a następnie wyciągamy ze szpejarki. Dzięki temu możemy bezpiecznie pracować za pomocą sprzętu, którego waga nie przekracza 1kg. Końcówki z powodzeniem zastosujemy do różnego rodzaju młotków, śrubokrętów, kluczy płaskich, pilników, kombinerek i wielu innych.

W zestawie otrzymujemy 3 końcówki do RTLS2 Ridge Gear.

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka

Materiał: tworzywo stuczne, polyester

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij