Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża narzędziowa do pilarki RTLK2 Kinetic® Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 49,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża narzędziowa do pilarki RTLK2 Kinetic® Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

RTLK2 Kinetic® firmy Ridge Gear to wytrzymała lonża z absorberem, przeznaczona do troczenia narzędzi o maksymalnej wadze 10kg, zaopatrzona w kolucho umożliwiające wpinanie do pasa. RTLK2 Kinetic® dzięki bardzo wytrzymałej konstrukcji i kontrastowej kolorystyce sprawdzi się doskonale podczas prac na wysokości, prac z zakresu technik dostępu linowego oraz w arborystyce.

Lonża została wykonana z wytrzymałego, 20mm i 25mm poliestru cechującego się podwyższoną odpornością na wodę. RTLK2 Kinetic® zaprojektowano specjalnie jako zabezpieczenie przed upadkiem dość ciężkich narzędzi takich jak np. młotki, klucze płaskie, elektronarzędzia takie jak wkrętarki, szlifierki, a także pilarek spalinowych. Smycz umożliwia podwieszenie ekwipunku przy uprzęży, pozwalając na jego uporządkowanie, co znacznie poprawia komfort pracy. Integralny absorber energii zabezpiecza przed wystąpieniem sytuacji w której rozerwiemy lonżę, przykładowo upuszczając przypadkowo pilarkę lub szlifierkę. Mocne szwy i prosta konstrukcja czynią z RTLK2 Kinetic® wszechstronny patent na troczenie różnego typu narzędzi i ekwipunku. Uwagę zwraca kolucho, które świenie sprawdza się np. wówczas, gdy na chwilę odkładamy piłę podczas prac arborystycznych. Kontrastowy kolor zabezpieczy zaś lonżę przed przypadkowym przecięciem ostrymi narzędziami.

Długość: 1,25m

Maksymalna waga troczonego narzędzia: 10kg

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: polyester

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij