Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Taśma Tether Tape NLG green

Producent: NLG
  • 179,99 zł 149,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Taśma Tether Tape NLG green

NLG

NLG Tether Tape to taśma samoprzylepna przeznaczona do zabezpieczenia narzędzi podczas prac na wysokości. Można jej używać z lonżami narzędziowymi i punktami mocującymi, by zwiększyć pewność chwytu i bezpieczeństwo pracy.

Taśma Tether Tape posiada siateczkową konstrukcję wzmocnioną włóknem szklanym, dzięki czemu jest mniej podatna na przecieranie się, a także posiada zwiększoną odporność na ogień i może pracować w temperaturach od -50°C do 250°C. Taśma w pełni wiąże w temperaturze pokojowej w ciągu 24 godzin, nie zawiera kleju i jest prosta w instalacji oraz demontażu.
Taśma Tether Tape może zabezpieczać urządzenia o wadze do 5 kg. Rolka taśmy o długości 2,8m i szerokości 25mm wystarcza do zabezpieczenia do 10 sztuk narzędzi.

Instrukcja obsługi:
-wybierz odpowiedni dla swojego narzędzia punkt mocujący
-odetnij odcinek taśmy Tether Tape, o długości która pozwoli na owinięcie narzędzia przynajmniej 8 razy, oderwij plastikową osłonkę taśmy
-sprawdź, czy powierzchnia narzędzia jest czysta i umieść punkt mocujący w taki sposób, żeby metka była widoczna
-zacznij owijać punkt taśmą, dbając o równomierne, delikatne rozciągnięcie taśmy podczas instalacji (wulkanizacja aktywuje się przy rozciągnięciu ok. 5-10%), nie zaklejaj metki ani zaszycia końcówki punktu mocującego
-przetestuj połączenie przed użyciem narzędzia na wysokości

Waga: 57 g
Szerokość: 25 mm
Długość: 2,8 m
Wytrzymałość: 5 kg
Normy: ANSI/ISEA 121-2018 compliant

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, akcesorium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij